Problemi sa preprodavcima poljoprivredne mehanizacije(prevare,navlakuše i ostalo)

Ti si njemu vec dao sud ili ocenu, sto si podelio sa nama prevaru o kakvom je coveku rec.
Dovoljno je da mu napises da si na nekim forumima oglasio njegovu prevaru i da ces nastojati da upozoravas ljude o njegovoj prevari ako ne ispravi gresku u narednim danima.
 
Na taj oglas se javi zena (ciganka) traktor je kaze bas u Smederevu i ako ne krenem odma zakasnio sam,jer su ljudi iz Pozarevca vec krenuli da vide i kupe traktor (ozbiljni su kupci) hahahaha...... Inace nazvao sam cisto iz radoznalosti da vidim sta ce reci. :ppozdrav:
 
Nije mi jasno koji normalan covek i gleda te oglase, ja kad pogledam koja je cena i koje godiste slike neke leve, ja ni ne otvaram oglas, znam da je neki prevarant.
 
Najgrdje sto vise covek ne moze da ih povata.Ranije kad vidim Dolovo,Koceljeva,Ruma i sl. uopste nisam ni gledao oglase,a sad se izvestili pa menjaju lokacije,stavljaju neke privlacnije.
 
Šta imaju od toga što u oglasima stave slike drugog traktora, bezveze cijenu i podatke? Ili oglas za robu koju nemaju, niti će nabaviti?
Mogu samo zajebati potencijalnog kupca da potroši par sati i gorivo za dolazak, niko normalan ko je planirao kupiti samo neku novu ili očuvanu mašinu neće dati pare za grob kome se podaci ne slažu sa napisanim.

Vidim stalno pišete o tome, kod nas nisam primjetio takve oglase. Ono očekujem da ima nešto što prećute ili ne slikaju detalje ako je nešto malo oštećeno, ali da baš toliko zajebavaju moguće kupce nisam sreo. :)
 
U oglasima možda ima 10% mehanizacije koju dugogodišnji vlasnici prodaju, ostalo sve šverceri. U poslednje vreme sve ređe pratim oglase baš iz tih razloga.
 
Šta imaju od toga što u oglasima stave slike drugog traktora, bezveze cijenu i podatke? Ili oglas za robu koju nemaju, niti će nabaviti?
Mogu samo zajebati potencijalnog kupca da potroši par sati i gorivo za dolazak, niko normalan ko je planirao kupiti samo neku novu ili očuvanu mašinu neće dati pare za grob kome se podaci ne slažu sa napisanim.

Imaju zaradu, primer: Dodji jedno 3 km dalje tu je traktor i ja te cekam ti odes, a njih 5 te sacekaju sve lepo izadjes vidis traktor tipa rakovica a pitas pa gde je taj Imt 539, a oni izvade palicu prebroje ti rebra novcanik kartica i ostalo bude nekoliko sati u njihovim rukama, i tako u krug koga zajebu zajebali koga nisu dobili su po ( Da ne kazem cemu ispasce da psujem)! :D
 
Ko nosi velike pare dok obilazi prodavce, a ide sam i bez oružja neka ga i zajebu.

Pravilo je barem u mom kraju da se da nešto malo novca kao kapara, a ostatak kad se preuzima roba i potpisuje ugovor.
Povjerenja nemam ni prema kome, takva su vremena došla da se drugačije nemože.
 
Ko nosi velike pare dok obilazi prodavce, a ide sam i bez oružja neka ga i zajebu.

Pravilo je barem u mom kraju da se da nešto malo novca kao kapara, a ostatak kad se preuzima roba i potpisuje ugovor.
Povjerenja nemam ni prema kome, takva su vremena došla da se drugačije nemože.
kaparu nedajem ni pod kakvim uslovima :
 
Najskuplji u Evropi sto se negativnih stvari tice.Nove masine idu po standardnim cenama ali na polovne dere.
Za saradnju super.Ceka za pare,prihvata zamene....robu...
Ja sam zadovoljan saradnjom.
 
Najskuplji u Evropi sto se negativnih stvari tice.Nove masine idu po standardnim cenama ali na polovne dere.
Za saradnju super.Ceka za pare,prihvata zamene....robu...
Ja sam zadovoljan saradnjom.

Kakve su mu polovne mašine jel se to dovozi sa nekog "groblja" pa se sređuje,ili su u koliko toliko u redu? Ako je neko kupio polovan traktor kod njega voleo bih da čujem iskustvo. Pozz...
 
Nazad
Vrh