Prikolice

Sremac, od kad su ove slike?

Kad sam ja kupovao svoju majevicu, kupio sam zadnju u cijeloj Hrvatskoj s duplim stranicama i samo nazad kipanje kad su povisice na njoj. Slao sam mail u Majevicu da potvrdim ono sto mi je trgovac rekao da se prikolice vise ne proizvode i da ne mogu dobiti onu koju sam narucio, a to je upravo takva sa sandukom kao sto ti imas na slici, gdje se povisenja sa stranicama spajaju sarkama i ima rinfuz otvaranje i sa strane kao i stupove na koje se kace stranice. Iz majevice mi potvrdili da trgovac govori istinu i da vise ne prave prikolice...

E sad, ako su poceli ponovno praviti prikolice, to bi bilo super, jer sam zainteresiran mozda za jos jednu, al ovaj puta kako treba da bude, s kvalitetnim gumama na tockovima i rinfuz otvaranje stranica ;)
 
Danas sam bio u fabrici i uslikao ovo.Prikolice sa prve slike su namenjene izvozu u Sloveniju tako da ima prikolica ponovo ih prave, a cene na sajtu su im važeće.Jedino prikolice od 5 tona moraju da se naruče a ove mogu odmah da se preuzmu, bar u Srbiji, ne znam kako bi to išlo za Hrvatsku, možda bi morao sam da organizuješ kupovinu i prevoz.
 
Pre desetak dana kupio sam Tehnostroj -Ljutomer 1250 e. jednoosovinka visina stranica 0.70 m.
 
Postavio sam u "potražnji" skicu ako neko ima polovne za prodaju. Inače, ne odgovaraju od traktora ili kombajna. Imam na placu 500 felni, ali ne i takve da se mogu preraditi za tu nosivost. Zvao sam KPZ Sremska Mitrovica, ali su to neki neradnici. Zavlače me već mesec dana.
 
Hvala, zvao sam ih još ranije i nisu imali ogovarajuće. Oni uglavnom rade teretni program. Od AR-ke ne odgovaraju jer imaju izbačeno srce.

Da ne bih kvario temu možete mi pisati u 'potražnji' ili na pp.
 
Poslednja izmena:
jel moze neko da mi kaze ili da neki kontakt gde mogu naci felnu za tehnostrojku od 3 tone guma je 7.50-16
 
POMOC !!! Naime nedavno sam kupio imt-ovu jednoosovinku,na traktoru vladimircu nema kompresora, da li neko ima iskustva sa ugradnjom ,hidraulicne kocnice na istu?
 
Nazad
Vrh