Prikolice

nije se imalo kad,vrsidbu kukuruza sam ostavio zbog nje radio sam po 15 sati 8 dana da je skopim, bice slika kad ofarbam felne i stavim nalepicu
 
Drugari koliko vredi prikolica "Kosovska Mitrovica" oko 5 tona . Kiper trostrani( ne radi) ,šasija nije krivljena,zarđana,stranice nema nastavak,onje dosta loše,gume n 30%, nema creva za hidraulik,ruda nije original(bar ja mislim).
puno je za tu prikolicu para ali ako se odlucis creva hidraulicna cu ja da ti napravim po super ceni :haha:
 
dobro ja sam ti samo ponudio posto vidim da si naveo da nema hidraulicna creva a znas da to mi je hobi pa da bar preko zime zaradimo koji ::novac:: pa makar to bilo i za pivo
 
Ufff tesko je reci.... Ako ces stvarno uvaliti nesto sto nikom drugom ne bi mogao onda jos i mozda vredi trgovati ali samo zato sto ima papire. Mada po opisu ne gine ti jos toliko da ulozis da bi se mogla zvati prikolicom....
 
Ma juri on mene za neku skpo-4 koju ja ne koristim već godinama,tanjiraču neku staru...itd.
Treba joj dobro ualaganje,komplet stranice,gume,farbanje,hid.creva,klip ima samo ne znam dal je ispravan.
Mislim da mu nudim 1000 eura u razmeni .
 
Nazad
Vrh