Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

file.php
 
Koja je veličina lanaca na zmajevki i koliko su polja lančanici?

Promeno sam prikolicu za staljnjak treba da promenim lance i lančanike dimenzije ovi lanaca su 9mm debljina karike i 32,5 širina a 49-50 mm dužina i lančanici su 6 polja .dali ko zna od čega bi moglo pa pašu lanci
 
Moja je uračunata 1400 + doplata 1400 i 20l nafte prevoz .Novi lanci i lančanici 43000din
 
Poslednja izmena:
Milose,koliko je dugacka ova tvoja prikolica?Ja imam isto Mengele prikolicu i hocu da je prodam.Moja je malo kraca od ove tvoje i ima drugacije rotore.
 
ja imam slicnu ovoj iso italianske proizvodnje samo sa produznim stranicama i ruda dole a moze i gore lanci strasno jaki radi perfektno i bez kvarova i lepo rasporedjuje masu:ppozdrav:
 
Ако се поштују преоруке о конзервацији након употребе,ове "скаламерије" могу трајати веома дуго.
1.Након употребе ваљано их очистити,опрати,осушити и подмазати квалитетним мазивом осовине,биксне а пужасти пренос намазати неким средством против рђе.
2.Правилно ускладиштити под стрехом до поновне употребе.
3.Приликом скидања и враћања са и на приколицу водити рачуна да се нешто не оштети а након фиксирања за приколицу проверити како растурач функционише прво на празно а онда и како разбацује масу.Ово је неопходно јер је целисходније то проверити у дворишту него уочити да нешто не штима тек на њиви.
 
Ljudi zna li neko nesto vise o prikolicama koje imaju dole ,,roletne"umesto lanaca?Imam u ponudi neku od 6 tona novije je proizvodjne ali nisam nikada cuo nista o takvim prikolicama.pozdrav
 
kupio sam prikolicu za stajnjak marke Kirchner. ima 3 lanca i drveni pod. kad sam je detaljno ocistio primetio sam da su oni metalni kanali na podu kroz koje prolazi lanac poprilicno osteceni, negde su se i raspali na dva dela. zna li neko gde se mogu nabaviti drugi ili nekog majstora koji to izradjuje po meri?
 
Nazad
Vrh