Priključci, strojevi i mašine "made by savoris"

Ko ce protiv vas Bosanaca imati nesto efikasno ... ?? :osmeh:
samo je malj efikasan koliko smo do sada utvrdili eksperimentom


mislim šta reći :haha: pa ima li ovo veze sa vezom

[h=2]Primili ste opomenu na forumu[/h]
Poštovani savoris,

Dobili ste opomenu na Poljoinfo forumu.

Razlog: Vređanje
-------
Polako al sigurno ide dobrim putem.
-------​

kakvo crno vrijeđanje , potpis je promijenjen , u čemu je problem ?
 
Nema nama šta da se sviđa ili ne sviđa.Treba imati obraza i doći nazad posle svih onih provokacija i gomile laži.Ko je sada lud a ko pametan?
 
evo ovako , pošto na svaki moj post peto mi šalje opomenu sa po 2 kaznena boda smatram to čistom provokacijom , cijelu ovu raspravu koju ja nisam započeo niti potencirao u ovoj temi sam pokucao na PrintScreen čisto nek se nadje da nebi nedaj bože neko ''prečešljao'' temu

dovoljno smo svi rekli o sebi , ovu temu smatram završenom , odnosno moj boravak ovdje smatram završenim

pošto je sada po pravilima foruma (koja su naknadno promijenjena nakom moje registracije) poljoinfo vlasnik mojih postova znači nemogu tražiti da se obrišu moje poruke , u ono vrijeme kada sam se registrovao ja sam bio vlasnik mojih postova , po pravilima foruma

ali po tim istim pravilima nigdje ne piše da je poljoinfo i vlasnik moga ACCOUNTA ZAHTIJEVAM da se moj korisnički nalog obriše , znači tražim da se moje korisničko ime ''savoris'' izbriše iz registra poljoifo foruma



i nemojte se truditi da me otjerate , ja dolazim sam i svojom voljom , ne želim vam pružiti to zadovoljstvo da me banujete,opominjete,kažnjavate i šikanirate
takve stvari su kod bosanaca nepojmljive , mi smo malo ''čudni'' ljudi

svim ljudima koji su pomogli u mom usavršavanju i proširivanju mog znanja neizmijerno se zahvaljujem , drago mi je da postoje ljudi koji su spremni da ti pomognu bez da išta traže ili očekuju zauzvrat
drago mi je i ako sam i ja nekome pomogao , pa makar i malo

svi ljudi dobre volje su uvijek dobrodošli u moju kuću , onaj ko želi može da me kontaktira može naći nekog načina za to , ovdje me neće moći kontaktirati ni preko PPa pošto ovaj nalog tražim da se obriše
odnosno ja više neću posjećivati ovaj forum niti pod ovim niti pod bilo kojim drugim korisničkim imenom (posjetiti ću ga samo da dobijem odgovor od administratora)


još jednom hvala svima koji su mi pomogli i živi vi meni i zdravi bili :ppozdrav:
 
Meni je jako žao što savoris neće više biti član ovog foruma, i iskreno bih voleo da promeni svoju odluku i da ponovo ovde piše. Mnogima je pomogao svojim savetima, iz njegovih postova je moglo mnogo toga da se vidi i nauči, i meni je bilo zadovoljstvo da ih čitam. On je, po mom mišljenju, dao nemerljiv doprinos razvoju ovog foruma i forum će biti samo na gubitku zbog odlaska takvog člana.
 
Nema potrebe za time Savo.Posle svih onih reči na naš račun ipak mislim da smo zaslužili jedno izvinjenje od strane vas.Ljudi smo nismo deca da zaboravimo tako lako ono što je bilo.Žao mi je što ste potpali pod tuđ uticaj i što vam je nametnuto tuđe(loše)mišljenje.
 
neznam o čemu je spor ali želi da se javno zahvalim savi za sve lepe postove koje je napisao

bilo je zadovoljstvo čitati i gledati tvoje postove pune inovativnog duha i improvizacije
sa spojem dečije igre i majstorije

ne dozvoli da dete u tebi koje je se igra nestane

živ bio i nadam se da ćeš se vratiti
 
Pravljena kabina

Evo rad mog kolege napravljena kabina traktor je Zetor 42 super inace je 1957 godiste

---------- Poruka napisana 21-12-11 u 00:01 ---------- Prethodna poruka je 16-12-11 at 23:39 ----------

Ovo je bio zetor bez kabine
s5v8sz.jpg
meni se jako svidja bas ga je odradio lepo
f4mkbm.jpg



ja mislim da je strava bas onako odradjeno[/QUOTE]
 
Poslednja izmena:
Ne moras citirati sve slike svaki put kad dodajes po koju recenicu!A jesi li ti da je ovo Zetor,ako jesi koji je to model?
 
Pozdrav deni ma znam i to mene nervira ali uvek mi trazi to kad postavljam slike da dodam jos posto nema vise od 10 karaktera,ali dobro ustelicu se vec>>>mislim da je ZETOR 4718 ili 5011 ali nemoj me drzati za rec provericu,,,I ujedno jedno pitanje za tebe vidim da si iz Lokava reci mi jel u Alibunaru postoji MUP pitam te to zato sto sam pre koji dan kupio Vladimirca a vlasnik je iz Alibunara pa da li tamo mogu odjaviti tablice ili moram ici u Pancevo
Ne moras citirati sve slike svaki put kad dodajes po koju recenicu!A jesi li ti da je ovo Zetor,ako jesi koji je to model?


---------- Poruka napisana u 13:43 ---------- Prethodna poruka je at 08:31 ----------

Deni proverio sam kod kolege ZETOR je inace 1957 godiste a to je zetor 42 super
 
Da,postoji MUP u Alibunaru i moras tu odjaviti tablice. Ako je Zetor super 42 zato ga nisam prepoznao! :ppozdrav:
 
e hvala na informacijama a zasto ga nisi prepoznao ,pa neznam zato sto ga je odradio svemirski inace prodaje ga ako je neko zainteresovan a ima i jednog tomu vinkovica e to je cudo kako ga je uradio postavicu slike ovih dana
Da,postoji MUP u Alibunaru i moras tu odjaviti tablice. Ako je Zetor super 42 zato ga nisam prepoznao! :ppozdrav:
 
Pozdrav, da li neko zna kod kojih automobila ili masina kardan se moze izvlaciti - uvlaciti?
pokusavam da napravim busilicu za zemlju..

danas sam pokusao po nekim odpadima da nadjem ali bez uspeha...

Unapred hvala,
Nenad
 
t4zp6w.jpg

Post je spojen: [time]1251259987[/time]
_________________________________________________
sni07c.jpg

Post je spojen: [time]1251260017[/time]
_________________________________________________
9i6xee.jpg

Post je spojen: [time]1251260080[/time]
_________________________________________________
mrfkow.jpg

Evo nekoliko slika svrdla prijatelju,nadam se da ce ti pomoci.
Pozdrav iz Gradacca
Koliki precnik burgije moze da nosi maksimalno ovaj diferencijal? 60 cm?
 
Nazad
Vrh