Prepoznavanje bolesti i zastita od istih kod jagoda

GaleLela gledajuci onu jagodu cini mi se da je trips.Imao sam slican problem pre par godina.Ako ti je jagoda onako tvrda,nekako kao da je suva kao da nema soka pa je gumenasta i one bobice se krune to ti je trips.Mada moze biti i od grinje.
 
Tu si sve u pravu, samo sto ona jagoda ima sjaj, tako da to sve pada u vodu

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
67af75483362662


Ljudi, zna li neko sta je ovo i cime mogu resiti? Vidim da se pominju neki puzevi na opstoj temi, slicno izgleda jagoda kao ova moja, samo sto ja puzeve nisam nigde primetio.

- - - - - - - - - -

http://www.imagebam.com/image/67af75483362662 Nece nesto slika lepo da se ubaci. Evo link
 
Ljudi smijem li pomjesati abastate,promesu i dional. Pozdrav

Послато са ZTE Kis 3 уз помоћ Тапатока
 
Mozda smes da pomesas ali ne smes da poprskas!!! Procitaj kolike su karence!

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ljudi imam problem sa jednim redom jagoda u pitanju je sorta albion,,malte ne se svaki treci dan susi po neka sadnica,iscupao sam par komada i presekao koren ali nije trulez korena na preseku je beo....neznam sta im je...neka pomoc??????:sta:
 
Poslednja izmena:
Hahahahaha hvala na odgovorima momci ma ja cu poprskati jer u mene jagode tek pocele cvjetati. Pozzzz

Послато са ZTE Kis 3 уз помоћ Тапатока
 
Imam problem u plastenicima,jagode se suše,drške listova počinju prvo dobijati crvenu boju,zatim se list prevrne i počinje se sušiti,plod ostaje sitan i suši se.Koren na nekim ima crvenkaste boje na nekima.Da li tretirati i sa čim pošto je na nekih pola branja?
 
Ljudi neke male bubice sam primjetio na cvjetovima dali su one stetne.
dd23ac1e94d908836ee332f5eb61be26.jpg
519f1fef1af9b3c6b642aef6a3ca341e.jpg


Послато са ZTE Kis 3 уз помоћ Тапатока
 
Ne vidim dobro ali moguce da je trips

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Hvala ti Nebojsa ove bubice su crne a ja koliko sam skontao da je trips smedj a prije 5 dana sam prskao abastazeom nije valjda da su uspjeli preziviti,a probacu slikati malo bolje pa opet vidimo. Pozz

Послато са ZTE Kis 3 уз помоћ Тапатока
 
To se desava i kod mene na jolly.iscupao sam par komada i imao sam sta da vidim truli joj koren.

- - - - - - - - - -

micogavro TO SE DESAVA I KOD MENE NA JOLLY.ISCUPAO SAM PAR KOMADA I IMAO SAM STA DA VIDIM TRULI JOJ KOREN.
 
Ljudi opet ja sa svojim problemima, nasao sam sredstvo kraft za trips ima karencu 7 dana, e sad pojavile su mi se i vasi oa me zanima dali ce to sredstvo delovati i na njih. Pozz

Послато са ZTE Kis 3 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh