Pravljenje kombajnskih kabina.

Dragane nisam mislio na sediste da oblozi u eko kozu nego stranice u kabini iza sedista itd...Sta mislite kako bi mogao onaj AZMAFON da se pricvrsti za metal,pa posle da se radi ovaj tapacir ili eko koza???
 
Pa mozes da mu stavis lajsne na krajevima i da ga zalepis.. Ma ja sam odustao od eko koze nekako mi je ovo mnog cvrcke pa i ako udarim necim nema sanse da se pocepa i to... A eko koza cas moze da se rasece necim...
 
E to je pravo pitanje i meni bi jedan dobro dosao,ali da je bas velike snage mogao bi da usisa i kombajn iznutra,da se ne izduvava nego lepo usisa i gotovo.. Radio sam to sa nekim starim velikim usisivacem ali je brzo crkao..
 
Danas bio do grada i usput uzeo neke zvucnike... Nisu nesto ali i nisu u nesto stavljeni tako da ce valjda da sluze svrsi.. Evo dokle se stiglo sa kabinom danas se vrlo malo radilo (ima se drugih obaveza "slava").. Tako da kabina ostaje jos neko vreme ovako..





- - - - - - - - - -





- - - - - - - - - -

Ima li neko ideju kako da resim problem brave na ovim vratima??? I od cega bi brava mogla naj bolje da se upasuje??



- - - - - - - - - -

Problem mi je sto su vrata ovakva iznutra...



Svaka ideja je dobro dosla... :ppozdrav:
 
Kontra se otvaraju, i brava je unutra normalna 2 kvake i tako je napravljena da hvata onaj lim pod prozorom i neda se otvorit kad stisnem kvaku kao vrata na kuci ali se kontra otvara :D
 
Jer je i kod tebe kao i kod mene nije prava cev unutar kabine nego kao na slici???
 
Vazi druze uslikaj to sutra i tako ne zurim daleko je vrsaj a i nemam nesto vremena trenutno za to... Sta mislis za ostale uredjaje u kabini???
 
Ono drugo je savršeno, da si blize i moju bi tako sredio, od ceg si skinio onaj red prekidaca s plastikom jako mi se sviđa :D
 
Onaj red prekidaca je od Yuga.. Jos da se sredi instalacija jer nista nije povezano... E da smo blize sredio bi je sigurno.. Ja i ti i 2l Pepsija i samo :ppozdrav:..
 
A jbg, probat cu te kopirat nadam se da me neces tuzit za autorska prava, instalaciju znam radim ucio sam se sam dosta toga spalio al naucio, odlicno je to tvoje, jel ima u atoservivisima za juga takvih prekidaca ta cijela tabla koliko ih vec ima ?
 
Ne verujem da ima cela ta tabla koja ih drzi,a sto se tice samih prekidaca ima sigurno.. Ali skupo ce ti ispasti potrazi od nekog auta na otpadima,jedino ako kod tebe nema Yugica po otpadima... Ma kopiraj druze slobodno tu smo da razmenjujemo ideje.. I ako te jos nesto zanima slobodno pitaj.... Ja mislim da mi je ovo sasvim dovoljno i da necu vise da komplikujem.. :osmeh:
 
Nešta me mobilni zeza evo vidi se slika brave iz vana i kako se otvara mos ubacit bravu ko na rakovici ili od torpeda :D
34qsrx1.jpg
 
Da mi naslikas jos jednu izbliza kad budes imao vremena.. A do tad cu da vidim sta jos ima da se radi.. Koliko ima mesta kod tebe izmedju krova i kabine... Kod mene kao da je manje mesta..??? :sta:
 
Da mi naslikas jos jednu izbliza kad budes imao vremena.. A do tad cu da vidim sta jos ima da se radi.. Koliko ima mesta kod tebe izmedju krova i kabine... Kod mene kao da je manje mesta..??? :sta:
Kako mislis mjesta, sutra pravim ono ko tvoje ovo sam napravio odavno, ali nikad nisam ugradio ali bi pravio kao tvoje po cjeloj kabini, evo slika :D
vnfsq9.jpg
 
Nazad
Vrh