Postavljanje slika na forum

2cmsydx.jpg

ajde i ja da stavim neku sliku
 
1111-1.jpg

Nekad ponosni vlasnik dok sam se bavio poljoprivredom. Sada samo vikend varijanta
 
To stoji, sve što pišeš, ali sam mislio da je i odmor na moru potreban i onima koji celu godinu rade na imanju, dal to bilo na njivi, ili u štali.
 
plkx.jpg

Post je spojen: [time]1262759945[/time]
_________________________________________________
v5k0li.jpg

Post je spojen: [time]1262759989[/time]
_________________________________________________
samo proba
 
Ovaj mali"zabrinuti zemljoradnik"je sin mog sogora i svastike,a u pozadini je"njegov"CLAAS-TUCANO u zetvi 2008.g.A i ova ostala "crvena tehnika"je njihova!
713ghc.jpg
r02rvc.jpg
:ppozdrav:
Post je spojen: [time]1263559026[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1263559210[/time]
_________________________________________________
2uqj5h2.jpg
...a ovo sam ja i prva detelina.Za herbarijum... :D
 
topalovic je napisao(la):
kako se ubacuje word dokument :sta: :sta:
Otvoriš, kopiraš tekst, prilepiš u poruku.... Bar zasad dok se ne pređe na novi softver nemože drukčije da se kači jedino da ga uploaduješ na rapidshare
 
idi na profil onda na informacije o profilu na forume i tu ubacis sliku :cao:
 
:
23ihqwh.jpg

Post je spojen: [time]1265027151[/time]
_________________________________________________
koinacno ja uspeo da ubacim sliku na forum posle mnogo bezuspesnih pokusaja ::svaka cast::
 
kako da postavim sliku ispod svog imena,? MALO SAM GLUP za ovu tehniku. :sta:
 
@ivex86
Nisi glup, već je malo komplikovano, ali m,ože da se sredi?!

Idi gore na padajućem meniju na Profil, pa kada se otvori nova strana sa tvojimprofilom, skroluj (idi na dole) do kraja i na polju "Izmeni profil", klikni na opciju "Informacije profila na forumu", dobićeš novu stranu, gde izabereš (čekiraš) "Dostaviću svoju sliku":, pa Browse i na tvom kompu nadješ fotku koju hoćeš da postaviš kao Avatar (nemoj da bude mnogo velika, mislim MB) napraviš link do te fotke, a odmah ispod toga, ako hoćeš ispiši "Lični tekst:" možeš da upišeš neku pametnu rečenicu, tvoju ili nekog pametnog ko je to pre mnogo godina rekao (ne može da bude mnogo dugačka). Na kraju dole imaš i "Potpis: " , to je ono što uvek izlazi ispod tvog post-a,t u isto napiši neku pametnu stvar.

Nadam se da su upustva OK, i da ćeš se snaći!

:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh