Polana

Niska ne niska bolje ishta nego da prave ljude slatko i dzem :osmeh: i ja sam sad neshko planirao da zasadim kao i ti povrsinu ali finansije mi ne dozvoljavaju... gde ces da nabavljas sadnice i kolko placas?
 
Ja bih sadnice od nekog ovde sa foruma da uzmem da bude ipak provereno...ima u leskovac neki rasadnik nego mi je to sve sumnjivo jer je stavio slike s interneta...hahaha...pa cu videti...trenutno sam u bolnici zaglavio pre par dana...pa cu videtu kad izadjem sta i kako....
 
Ja bih sadnice od nekog ovde sa foruma da uzmem da bude ipak provereno...ima u leskovac neki rasadnik nego mi je to sve sumnjivo jer je stavio slike s interneta...hahaha...pa cu videti...trenutno sam u bolnici zaglavio pre par dana...pa cu videtu kad izadjem sta i kako....
ko je čovek iz bojnika imaš li broj ima i jedan iz čukljenik neki parket valjda proizvodi..parketar,pošali broj .meni treba nešto malo.
 
Ja bih sadnice od nekog ovde sa foruma da uzmem da bude ipak provereno...ima u leskovac neki rasadnik nego mi je to sve sumnjivo jer je stavio slike s interneta...hahaha...pa cu videti...trenutno sam u bolnici zaglavio pre par dana...pa cu videtu kad izadjem sta i kako....

Taj iz Leskovca stavio moje slike pa sam ga upozorio ...??
 
Kod mene krece vegetacija (zatvovreni proces proizvodnje)

viewer.php
[/URL][/IMG]
 
upravo se vratio sa njive,malo plugom vadio sadnica da podelim rodjacima i da vidim kako ide vadjenje posto na jesen nameravam da preselim parcelu, vidim pupoljci vec bubre polako a ja jos nisam ni pokosio sadnice do zemlje ::sramota:: to planiram sutra
 
Ja sam sadio na duzni metar 33,tako mozes i ti tvoje da sadis na duzni metar svih 30,moja je sad je proredjena i ima 20 biljki na duznom metru. Inace,prebaci na prvu stranu teme,prvi post,dobro je sve objasnjeno.
 
Goran G. sadi slobodno na 50 cm neceš se pokajati jer to je bujna malina i brzo popuni taj prostor.
 
hvala,ja sam mislio da treba gušće
srećom danas pada kiša ša nisam otišao da ih rasadim :osmeh:
 
Ja sam sadio na duzni metar 33,tako mozes i ti tvoje da sadis na duzni metar svih 30,moja je sad je proredjena i ima 20 biljki na duznom metru. Inace,prebaci na prvu stranu teme,prvi post,dobro je sve objasnjeno.
Ma ko je tebe zeznuo da sadis 33 u metar?? ?(jel to da ti proda vise sadnica) pa toliko se ni vilamet ne sad,i ma kakav vilamet neko cak soju,pasulj ili grasak ne sadi tako gusto cak ne znam ni kako si uspeo da ih poredjas tolike jadnu do druge. moze se saditi 2 do 3 u metar, ja moje sadio na 50 cm i u drugoj vegetaciji su se sastavile sadnice(osim mesta gde nije prijem uspeo a nove nisam tu ubacio) i u drugoj vegetaciji sam imao 20-30 stabljika/m2 sa kojih sam brao rod
 
Pomislio sam ja da je hteo da kaze 3,3 na metar ali u nastavku kaze "tako mozes i ti tvoje da sadis na duzni metar svih 30"
 
I ja cu saditi nesto polane, stotinak sadnica za sebe da imam, imao saam ove god 15 komada i nisam ih prskao nikako a dale su lep rod iako sam pisadio dosta kasno.
 
Nazad
Vrh