Podrivači

Moj brat prekopirao od mog komsije sto ima vipera,odneo kao semu i isekli mu preko plazme radna tela koliko mu trebala

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Koliku ces debljinu izabrati za radna tela ?, 3-4 cm ?.Jel se to mora posle kaliti dodatno ili nije potrebno ?.
 
sad tacno nemam pojma da ti kazem koliko je debelo radno ali mislim da je 4cm. dovoljno i da se ne kali..moj burazer nije kalio njegove i evo ga pusti ih do 70cm u zemlju ko da trazi naftu samo brisu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ako ces posle toga da ores idi 2 na tocak sa unutrasnje strane i jedan u sredini to ti oko 45cm i moj savet ti je da napravis podrivac za 5 radnih tela a ubaci sa 3 ,, a ovih 2 krajnjih ides na kraj tocka i nekada ako hoces plice da uradis na strnjistu stavis svih 5 i posle toga ores zimsko ...:)
 
Ako ces posle toga da ores idi 2 na tocak sa unutrasnje strane i jedan u sredini to ti oko 45cm i moj savet ti je da napravis podrivac za 5 radnih tela a ubaci sa 3 ,, a ovih 2 krajnjih ides na kraj tocka i nekada ako hoces plice da uradis na strnjistu stavis svih 5 i posle toga ores zimsko ...:)
Tako sam i ja mislio da uradim,mnogo je za pet radnih tela tri su mu taman

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Na podrivač je dovoljno i na 1,4_1,6m ako su uslovi za podrivanje dobri!!

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Arakadije linijski od tela do tela mora da ima 1m nije bitno u kom se redu drugo radno telo nalazi
 
A ja mislio da je ovo sa slike podrivac i to pravi.,a ono gruber.

Da li se ti sprdas ili ozbiljno pises ? tvoja masina mozer da radi i kao gruber i kao podrivac . Ali tvoj pristup pisanju na forumu je malo debilski , cini mi se da si ti ovde najpametniji pa zelis da zezas ostale. Takvo ponasanje nije lepo i veoma je bezobrazno. Mi smo tu da se pomognemo savetujemo i da delimo nesto zajedno. Forum nije stvoren za prepucavanje i za ponizavanje drugih clanova.
 
Poslednja izmena:
Ozbiljno ja sam mislio da je ovo podrivac sa slike.Slika radnog organa
 
Poslednja izmena:
Izvini ja sam ga malo zbrzao . Podrivac na 50cm rastojanja a gruber na 25 cm. a tvoja masina je pravi podrivac, nisam lepo video na prvoj slici.
 
Nazad
Vrh