Podrivači

Danas smo sredjivali podrivac i promenili delove koji su bili "malo potroseni", i poceli podrivati strnjista.

25u6ssi.jpg


30c100y.jpg


A ovo se desi kada " strucnjaci " u prolece stave nekoliko preostalih dzakova AN-a na podrivac da se djubrivo slucajno ne prehladi:

s6oaw7.jpg


nxlxfb.jpg


Poludeo sam kada sam video.
 
Ko ti je to stavljao dzakove, operi i ofarbaj to da ne truli :) Koliko kostaju ti ravnici i krilca i gde si ih uzeo ?
 
Poslednja izmena od urednika:
posle podrivanja,ostavljas tako do proleca?

Preci cu jos jednom sa gruberom na jesen da zamesam djubrivo.

Ko ti je to stavljao dzakove, operi i ofarbaj to da ne truli :) Koliko kostaju ti ravnici i krilca i gde si ih uzeo ?

Radnik je stavljao dzakove. Ostalo je proletos 4 dzaka An-a i rekao sam mu da skine sa prikolice i stavi u supu ali nisam video da ih je stavio na podrivac sve do pre neki dan kada smo hteli da ga stavimo na traktor da ga remontujemo. Naravno da cu srediti tu rdju.

Raonik 7550 din+pdv a krilca 915 +pdv je komad u Agrocesli. Trebalo zameniti i sve srafove i matice jer ih je zemlja pojela.
 
Preci cu jos jednom sa gruberom na jesen da zamesam djubrivo.



Radnik je stavljao dzakove. Ostalo je proletos 4 dzaka An-a i rekao sam mu da skine sa prikolice i stavi u supu ali nisam video da ih je stavio na podrivac sve do pre neki dan kada smo hteli da ga stavimo na traktor da ga remontujemo. Naravno da cu srediti tu rdju.

Raonik 7550 din+pdv a krilca 915 +pdv je komad u Agrocesli. Trebalo zameniti i sve srafove i matice jer ih je zemlja pojela.

Vidim da si stare srafove vario verovatno ti se okretali kada si odvijao, a da li mozda znas koliko si lanaca odradio sa njima ?
 
Stigao je,ali me je zamolio da sacekam do petka,posto ga vozi na sajam poljoprivrede u Bjelovar. Sutra idem da vidim sta se desava.
 

Imam podesavanje klipa na minimalne dubine trenutno stoji na 35cm postoji mogucnost i na manjoj dubini moguce da su namestili da moze da se razriva na 15-20cm a peraja sam prebacio skroz dole jel imas ti to na dondiju i ako imas jel si probao da radis razrivanje
 
Nazad
Vrh