Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Znam, tako su mi rekli i u Majevici kad sam kupovao, ali kakvo je vreme doslo svaki dan drzava menja zakone uredbe i ostalo u nista vise ne mozes da budes siguran... :nono:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Pogon je preko lanaca, ma skroz ok deluje sto se izdrzljivosti tice mnogo bolje nego sto sam ocekivao..
Slikacu sutra detalje pa cu staviti slike da vidite, u svakom slucaju za te pare setoredna nova vredi i pogledati i kupiti...
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ovim putem bi zamolio sve vas da mi javite ako neko od vas ima broj od nekog ko uvozi mehanizaciju iz inostranstva zanima me Nodet 4 reda da kupim. Znam da postoji rubrika Oglasi ali nema nekih ponuda :ppozdrav: tako da ako znate nekog ostavite mi broj ovde ili na p.p nebitno! naravno ako neko od vas ima dooobbruu ili zna da ima nekog da proda bilo bi mi od koristi! hvala drugari unapred :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

danas drugaru stigla nova sejalica,

2v2jrx0.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

gde su tockovi:haha: :sta: i ovde se lepo vidi da kutije nisu ni malo vece od standarne maje... :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

tockove ce dobiti naknadno kad stignu iz Francuske--- to pricaju vec pola godine! ::lose:: :haha:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

srdjuanzorz je napisao(la):
Gde moze da se nadje princip rada i upustvo za upotrebu?Nekako deluje jadno i slabasno.Koliko kostaju rezervne ploce?
imam ja princip rada i komletnu knjigu o ovoj sejalici, kakvi tockovi iz francuske ja sam odmah dobio tockove..... a kutije jesu vece zapremine !!!!! i meni je na slici delovala slabasno ali kad je uzivo vidite videcete da je ram isti kao i kod obicne maje...ako stignem sutra slikacu iz svih uglova ,
 
Nazad
Vrh