Pneumatske sejalice za kukuruz

250 prodatih sejalica je pokazatelj samo toga da se Mater Macc ranije počeo prodavati u Srbiji.:cao:

- - - - - - - - - -

borko.nikolin@ Bio si brži.
 
Kolege ako moze mala pomoc,na panoniji becker ne mogu da skinem ploce,toliko su izgleda zapekle da nece da spadnu,vec dva dana spricam wd -om i coca colom,ali nece da popusti. Danas sam skinuo jednu celu bateriju i skinuo plocu(skinuo kompletnu osovinicu sa plocom,pa onda izbio plocu sa par laganih udaraca cekicem). Da li moram skidati sve baterije pa rasturati,ili postoji neki drugi sistem,neki alat ili nesto... Ne moze da se pridje ni radapcigerom niti bilo cim drugim? Na prosloj beckerici je sve islo lagano,samo okrenes plocu i cao...
 
Clan Ida Uljma je kupio mislim jesenas i bila je 340 000 dinara ako se ne varam, to je bilo za kes.Neka odgovori on, ja to kroz maglu pisem ne znam tacno.
 
2cook95.jpg
[/IMG]
143kyrt.jpg
[/IMG]
2v2e3nq.jpg
[/IMG]
9jhe6a.jpg
[/IMG]
1219w0i.jpg
[/IMG]
2aglrgj.jpg
[/IMG] Evo pripreme pred setvu,stigla kontrola setve i jos da napakujem klip za markere i mozemo poceti:osmeh:
 
Jel moze druze neka bliza slika tockova sa strane i kacenja sa druge?Odlicna stvar,tako bi moglo do njive da se transportuje.:bravo:
 
Danas slikano u Ekopanu,cine mi se dosta povoljni.
Gornji 750-800din ne secam se tacno,srednji 650din i donji 500din sto se tice nastavaka za veliki ulagac,za ovaj mali skroz dole nisam pitao.
imag0103.jpg
 
Bio je inzenjer,a i sad je jak sa delovima i ono najbitnije zna sve oko masine kako,gde,koji deo gde ide...prava je retkost danas naici na trgovca koji ima sve delove u ponudi bukvalno i zna gde koji ide deo.
 
Da li neko ima tabelu za pogonski lančanik z 19 . Ulavnom su sva uputstva za olt i agriu z -24 I z-16 a na sejačici imam z -24 I z- 19, treba mi za setvu soje z -19.
 
Nazad
Vrh