Pneumatske sejalice za kukuruz

Danas sam bio u jednoj firmi,tu u komsiluku,uvoze polovne masine.Odavno tvrdim da im je kantar za odredjivanje cena negde uz put ispao.
Ali danas su se bas dokazali.
"Remontovane" nodet-tke,to sto oni smatraju za remontom,mene bi bilo sramota to nekom da prodam,kao remontovano...kad su i mast za podmazivanje obojili u zeleno...
Elem takve remontovane za 2750 evropskih novaca...
 
Ima Maticu za 2500 sa garancijom .Mozda bi i spustili nesto cuo sam se telefonom,al ja sam bio zagrejan za laru ,razmislo sam dodacu jos 300 evre al je bar fabricka ,al sd kad su je digli na 3600 bice ipak opcija nodet.Nisam dobro procito,mislo sam da si napiso gde ima.No nema veze.
 
Ovo što ja preporučujem sam lično video kako je urađeno i nije sigurno fušereno.Čak su i plastificirali sejalice.
 
Imam neku ponudu Nodet 4 reda na 70cm plus 2 baterije kompletne mogo bi onda 6 redi da ide na 50cm samo. Za 2000 evra sve.Neznam šta da radim dal da uzimam ili ne.:ppozdrav:

Mislim da je dobra cena. Meni juče stigla navodno "remontovana". 7 redi na 45 cm. Cena 3200€. Uopšte nisam zadovoljan. Sve moram proveravati. Katastrofa kako je uradjeno. Baš sam pogrešio. a mogao sam uzeti za 2800 da nije remontovana i uraditi je sam.
 
Više se isplati uzeti neremontovanu, ako nađete povoljno, ali da bude kompletna, a remont uradite sami, jer na Nodetki nema mnogo potrošnih delova, a i lako se nalaze po povoljnoj ceni (van sezone !!!).
 
Kada je trgovac video da sam se više zagrejao za neremontovanu, preokrenuo je priču kako nije za prodaju u takvom stanju već da ide na remont.
 
Nazad
Vrh