Plug - osnovna tema

Ja sam o tome pisao u temi Rabe plugovi. Imao sam isto jednosmerni klip sa oprugama i strasno me nerviralo, odradio u ZR u Cehidu pre dva meseca za 250e nov klip samo okca za kacenje odsekli sa orginalnog i prebacili uz klip dobio i kocku i dva creva sa muskim prikljucima. Druga prica odma:ppozdrav:
 
pretpluznjaci rucni rad, valja li sta?
b335add67dd66ba8504820541eb0cfe2.jpg
cf04436c049ae35517e9728afc69e469.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
koliko znam idu sa ove strane grede? a Bubu je mislio na to da prvo idu pretpluznjaci pa onda raonik sto je i logicno, samo nisam obracao paznju, namesteno je i to, samo jos drzace da stavim, inace nadam se da nece biti pretanki nosaci, ako budu navaricu po jos jedan flah.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Što te je nerviralo koji traktor koristiš za njega i opiši kojim komandama i kako si ga okrećao pre repariranja cilindra i sad?

Radim sa kinezom sa ovim plugom. Nezgodno je sto moras da das komandu na dole rucicom (ili gore) i onda kad plug krene da okrece i dodje na vagu lupas kontru rucicom da prebaci smer. Sad samo gurnem rucku i jednom smeru i on ga okrene skroz i uvek u tom smeru i vraca i sve
 
Sve sam ja to drugacije zamislio,napravio dobru i jaku stegu,i dogovorio se sa covekom iz oglasa da mi posalje crtalo za koje je on rekao da je od imt visokog klirensa,kad ono danas stiglo ono nesto izmedju niti je od niskog niti od visokog,i pored svega jos i tanki vrat 35mm,izgleda da je od jednobraznog imt-a... Sad se nesto razmisljam da batalim ovo i da kupim komplet od 757 visoko...a ovo cu prodati,da ne budzim nista,jer pre ce naci kupca ako je u fabrickom stanju i ne vareno...

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh