Plug - osnovna tema

Eh kakav sam propustio za 1000 eur bolje da ne pricam :|

Radi 757, samo je kilav, to je cinjenica.

p.s. gledam sada ovaj njegov iz oglasa i moj, dva razlicita pluga :)
 
Mota se OLT posavac na steznim plocama i piramidi,rucici jos lakse od IMT-a,a mota se i Alkar samo tako.Trenutno imam u dvoristu posavac savijen ko burgija,danas ce u delove,nemoze da se ispravi,neisplati se jer nema trzisnu vrednost,tacnije niko ga nece.

Koja je cena za taj posavac u rinfuzi? :)
 
Evo jedan plug koji se tesko moze slomiti :D

11izjg6.jpg

14snwqd.jpg
 
Taj je vec lomljen,kolko se da videti?Sto bi reko jedan iz mog kraja"nema te masine koju ne mogu slomiti"a vazi i samo ga u nasoj zemlji spusti na 30,a imaj konja za to i ne boj se ishoda.
 
Nisu plugovi sranje ljudi su sranje...Ima plugova kojim ljudi oru 30 i kusur god pa nisu mrdnuli,mislim na imt pa i sve ostale plugove.


To misle ono koji se razumeju u tehniku kao mara u krivi , pokazi takav plug nekom tko nesto zna odmah ces vidjeti da je plug supalj i tamo gdje nisi znao:haha:.

Imao sam prilike da vidim konzilij se sastao od 6 ili 7 eksperata oko imt pluga ne radi kako treba , jedan pogled da vidim da je pomotan, njima da to pokazem sam trebao minimum 2 ravne letve(paralelnost nosaca pluznih tijela) i komad asfalta , i onda imam utisak da pola od njih nisu znali o cemu se prica:haha:.
 
Nije bio lomljen, jedna glava je bila ukradena sa salasa zato sto je bila skinuta sa pluga. Sasvim slucajno je nadjena u Rumi na vasaru ali bez deflektora koji je bio na njoj i bez ploca. Ako te bune varovi, plug je prepravljan jer je bio kadgod 8-brazdni resetkasti polunoseni predvidjen za zglobni traktor a proizvodnja je BNT-Bratstvo Novi Travnik. Ako nekoga zanima, moze biti i na prodaju.
 
Mota se OLT posavac na steznim plocama i piramidi,rucici jos lakse od IMT-a,a mota se i Alkar samo tako.Trenutno imam u dvoristu posavac savijen ko burgija,danas ce u delove,nemoze da se ispravi,neisplati se jer nema trzisnu vrednost,tacnije niko ga nece.

Koja je cena za taj posavac u rinfuzi? :)
Kod mene se nista ne prodaje u rinfuzi:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

radi se.....jedan u nizu
jkxa4m.jpg
21b50nb.jpg


A evo i rinfuze
291jez5.jpg
 
Hajde neko da mi predlozi koji plug umesto imt 757.20 bi bio najbolji dolazi u obzir samo dvobrazni sa istim zahvatom kao kod imt-a,imam nesto jako teske zemlje pa trobrazac ne dolazi u obzir.
 
Nazad
Vrh