Plug - osnovna tema

Bubu taj Claas ti samo štrči i kvari boju voznog parka, treba da ga prodaš i uzmeš jednog većeg IMT-a, a za razliku odeš na jedno lepo krstarenje:ppozdrav:
 
Na onaj kuhn mi zastaje i oko i dah! Veoma pozeljan plug za neki od mojih traktora...
Bubu jel si zadovoljan kako ga clas vuce? u kakvoj si zemlji orao s njim?
 
Orao sam i normalnu zemlju I klase i slatinu iako mi clan srdjan7 ne veruje. Fino ga traktor vuce, u sustini manje-vise isto kao onaj moj veliki plug jer je i Kuhn stigao sa zahvatom 3x45cm a meni se nije dalo da ga smanjim. Resetkasta daska radi jako dobar posao.

Radoslave, slabije ces mene videti na krstarecem brodu. Na nekoj plazi sa velikim palmama, trscanom kafanom gde sluze hladno pivo i tirkiznim morem vec da :D Ali kad taj traktor to zaradi..
 
To je prekrsteni 567 sa S motorom. Iza njega su dalje u pozadini 2 komada 577 i jos jedan 577 DV je u supi. Kotrljaju se, to je vazno. Inace, jako malo rade od kad je Claas stigao. :ppozdrav:
Šta je sedmica na jednom mestu,pravi si kolekcionar

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
 
plug je u izuzetno dobrom stanju ovako na slikama,svi potrosni dijelovi su u odlicnom stanju,ne vidi se da je igdje varen,lomljen,pomotan i sl,tako da najvjerovatnije cu otici da ga pogledam uzivo,trebao bi imati neku plocicu gdje pise rabe
 
Ne znam koliko utice na rad pluga. Ali mislim da je ovo savijeno.

qGXeOZk.png


Mozda se i meni cini zbog koljena. Neko iskusniji ce ti tacno reci, ako uopste sumnjas.
 
nije to neka grska,lako se to ispravi ili zamjeni,a da utice na rad pluga utice,vuci ce ga u stranu sigurno ako je savijeno,a mozda se i cini zbog ugla iz kojeg je slikan,u svakom slucaju ako se odlucim na kupovinu obrati cu paznju,hvala svima na sugestijama i pomoci
 
Nazad
Vrh