Plug - osnovna tema

Ja mislim da ce i od IMT-a da se isprave... Posebno ona sto su sa rasecena.. Videcu da napravim ojacanja ali prvo proba bez njih... A za ojacanja imam super stvar ploce od piramide OLT slavonca... :osmeh:
 
Evo, ovdje se lijepo vide moji deflektori original leopard tvornicka ugradnja. Ovo je strnjak tanjuran poslije zetve jednom i za 20 dana opet jedan trag i ovo je jesenje oranje za proljetnu sjetvu. Vidi se ovdje i kako su se lezajevi na tocku raspali sto sam nekidan spominjao ;)


IMT deflektor je duplo deblji nego ovaj s videa pa se ne bojim nista da ce se ispravljati jer mi je ovakva zemlja na dosta njiva koje brena ore. Ove male gdje je losa zemlja za obradu obradjujem s 549 tako da nema brige.
 
Lijepo sam napisao da na novijem tipu "kockastog" leoparda tvornicki dolaze deflektori koji se sarafaju u ovaj "trokut" i da imaju iza pojacanje da se ne ispravljaju u tezoj zemlji. Stariji tip "kockastog" leoparda ima deflektore ali bez pojacanja iza i samo se isprave do te mjere da uopce zemlja do njih ne dolazi.

Ovaj plug sa slike je "okrugli" leopard i ima samo ova "peraja" sto nije ni blizu onog o cemu sam ja pisao...

Tako je i na ovom kod mene. Nema sanse da se iskrive deflektori:osmeh:

@cira 92, imas u temi imt i leopard plugovi, na mojo drugoj slici se vidi taj drzac(da ga tako nazovem), ali kako sam video ti imas drugacije deflektorehttp://poljoinfo.com/showthread.php?407-Leopard-i-IMT-plugovi/page35
 
DA ja imam drugacije deflektore pa neznam dal ce to funkcionisati kod mene... Videcu sutra da odradim te drzace,moracu i deflektor da probusim za 3 sraf...
 
Moze li od babe postati devojka????
2ihkv3l.jpg
vsjjtl.jpg
10eo5sx.jpg
 
Ima li neko da pravi nesto kao paker valjak za plugove obrtace da sluzi za zatvaranje brazde?
 
Ovako da se pohvalim, ujak je kaparisao plug danas, riječ je o Lemkmenu Variopal zahvata od 12-22 cola i nije riječ o novom plugu, ali je sve na njemu obnovljeno tako da se slobodno može reči da je novi, evo par slika, kad ga dovezemo bit će još :ppozdrav:







 
Poslednja izmena:
Treba mi sajt sa cenama novih plugova i tanjiraca za imt 539( Dvoredni plug NK)? Ima li neko informaciju?
 
Ja pitao na sajmu, 756 VK je oko 100200 din, ako se ne varam. A 755 je oko 50 do 100 evra jeftiniji, ali pozovi pa se raspitaj, ovo su cene u Jugometal.. A cene tanjiraca imas na sajtu agroart. Rs...
 
Ja pitao na sajmu, 756 VK je oko 100200 din, ako se ne varam. A 755 je oko 50 do 100 evra jeftiniji, ali pozovi pa se raspitaj, ovo su cene u Jugometal.. A cene tanjiraca imas na sajtu agroart. Rs...
Jesi siguran da e agroart.rs?? Ja trazio ali stranica nedostupna.. :) razmisljam da li da kupim nov posto je povracaj 40% jer mi za polovne traze 350-400 evrica, ali opet ti polovni su stari celik(kvalitetniji nego ovaj danas)
 
Nasao sam ga pise se sa razmakom agro art :) posto mi se spava sutra detaljno gledam zovem i pitam, :)
 
Bila bi ludost kupiti imt 755 umesto FOP 755 zbog vogel noot radnih delova. Pored toga, i jeftiniji su malo. Jedino sto kolega jugi trazi niski klirens, a fop proizvodi iskljucivo visoki.
 
Nazad
Vrh