Plug - osnovna tema

zahvat 2x25 za ferčiku da oreš s njim 25cm 755 je idealna kombinacija ili neki drugi ali samo od 10 cola
 
drugari ajde mala pomoc oko stelovanja pluga imam trobrazni overum plug ali neznam da ga nastelujem obavezno mi se odzaja jedan prohod od drugog
 
Jako lepo se slazu, ja sam pre vise od 10 godina radio sa tom kombinacijom. Jedino sto je taj OLT bas nizak pa bas i ne voli kad ima strva na njivi ali jako lepo slaze brazdu.
 
Bice mu mnogo druze... On je zahvata 2x30cm a za IMT 533 najbolje da uzmes 755 on je zahvata 2x25cm..
 
Znam znam pricali smo jos danas pa si mi napisao nego rekoh ovo je primamljiv oglas a nisam znao koja je razlika u 755 i 756 a sada znam :) Dubina oranja.
 
Znam znam pricali smo jos danas pa si mi napisao nego rekoh ovo je primamljiv oglas a nisam znao koja je razlika u 755 i 756 a sada znam :) Dubina oranja.

Zahvat po brazdi je veci na 756 u odnosu na 755... Nadji ti 755 i da vidis kako ce lepo da ore sa njim 533..

A mozes da nadjes i OLT onaj na pomeranje isto lepo ore samo sto je dosta nizak pa hoce da gusi...
 
Nov 755 je oko 800e moj teca iz sela ga kupio skoro.Koliko je to tacno ja nisam bas upucen sa cenama ali uskoro cu biti upoznat dosta pomaze ovaj forum
 
Nazad
Vrh