Plug - osnovna tema

Bas to kao sto sam i mislio,ali cale nema pojma kaze da je to isti kao nas 756 samo je taj NK,ima ga komsinica na prodaju ali nam ne odgovara.
 
au trnavac koliko je taj tvoj dinar....
pitaj možda će ti dati na kilo....znaš li pošto je nov plug 757.20
ako si već rešio da kupiš plug probaj ponudi 400 ako neće uzimaj i budi zadovoljan
ja sam polovan ali u odličnom stanju prodao za 650


Pa ovako, drugari! Prvo MONTOYI da odgovorim, za moj dinar, da je dezak ko i kod svih vas, nema se a trazi se :osmeh:
Sto se tice pluga, danas sam se cuo sa odgovornim iz firme, nemoze manje od 500€, a zato dobijam i jedno crtalo.
Znaci ono sto je crno na njemu nije savijan, vec je tu bilo crtalo ili tocak koga su radnici maznuli.
Ona sipka nije sipka za naslon vec cistac za zemlju, a kriv je jer je bio potrpan i oboren u odpadno gvozdje, najverovatnije je bio u planu za kradju, pa sam se ja pojavio.
Reko sam vec da je bio pravljen za tog direktora duvanske industrije NIS, koji je trebao da radi neke vinograde, ali je odustao.
Plug je trebao da vuce traktor od 130 konja, neki japanski, visina do rama ili gredelja je negde oko 85cm.
Eto to su novi podaci.
 
:osmeh: ma salio sam se malo, misleci koliko je veliki i tezak.
Ne bas da vredi od kilogram, toliko, pa nije zlatan, to je samo plug.
Uzecu ga jedan dan na probu, ako valja , placam, ako ne, vracam, i castim ljude za uslugu, sta bih drugo uradio !:osmeh:
 
Ma uzmes ga na probu,uzores sa njim sve sto ti treba i posle vratis.Kazes i nije nesto.Sledece godine opet idi da pazaris plug i naravno proba...:osmeh: :ppozdrav:
Ako nemoze jeftinije sta je tu je.
 
Evo naso sam nesto od jednog nasg clana, slika.
Pa da malo uporedimo, mislim da je ovaj kog ja gledam kopija IMT-vog pluga a evo dokaz.
2rdumn7.jpg


A evo slike mog pluga :osmeh:
2d77urp.jpg

... sta mislite sad ?
 
@trnavac nepijem,a niko od nas ovde prisutnih nemoze da odluci umesto tebe,ti znas najbolje.i ako ti svi kazu da je dobar i ti ga kupis a on nevalja ko ce da bude kriv.jedno kajanje ti negine.a pitanje u tvom zadnjem postu je glasilo...........sta mislite sad.........to je moje misljenje:ppozdrav:
 
Trnavac tu sliku sam ja postavio u oglasima. Ako sumnjas u taj tvoj plug nazovi broj koji sam postavio u oglasima pa se nagodi sa covekom oko cene,bice sigurno ispod 500 evra.Taj plug je stariji al nije bas mnogo radio kao sto sam naveo u oglasima zato sto covek ima rakovicu 60 ks koja se mucila sa njim pa stoga nije mogla ni da ga unisti.Inace plug je u dobrom stanju i orginal IMT.
Naravno, mozes odmah kod njega i da probas plug .
 
Dali neko zna nesto o ovom modelu VOGELA, radni zahvat mu je od 30-33, klirens samo 56, stanje pluznih dasaka za zamenu JUCE, nude mi ga ovi sto skupljaju OTPAD na zapadu za 300 evra, dali mogu da se nadju pluzne daske za njega jer me zanima za ugaranje.
14wddgo.jpg
 
Plug je odlican,to je niski klirens kao i moj trobrazni,ja bi rekao da je 12coli=30cm.Moze on da posluzi za druga oranja,a ne samo za ugaranje.E sad pluzne daske mogu da se nadju,da se naruce po uzorku,to je jeftinija varijanta,jos jeftinija je da kupis daske od nekog drugog pluga koje su jeftine,bez rupa i izbusis rupe gde ti odgovara da zavrnes.Cena je OK.Jel to bas taj sa slike ili je isti takav samo drugi?:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh