Parenje kunića

Pazi samo kojom brzinom ,,pada u nesvest''. Nemože kamera da snimi.
 
Stvarno se nasmijah kad vidjeh sliku .....On se citav zamutio on cijelim tijelom radi pa i glavom :haha: :haha: :haha: :haha: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
alfaomeganb je napisao(la):
Kad udari tuga, telo jedva isprati. Ono Munjoslav je više nego dobro za ime. Čestitam kume!
Nema na cemu kume,to sam onako po njegovom delu smislio... :haha: A koje je marke (rase) ovaj svaler?! :D
 
To je najrasniji kunić u okolini. Neznam tačno ali ima u njemu bar pet, šest rasa.Možda i više. Dobio sam ga od komšije kao mladog od 4 meseca, a uzeo sam ga zbog oca koji je više nego veliki za mešanca.
 
Pa deluje mi bas zanimljiv,msm koliko moze da se vidi,ucinilo mi se da je ovnoliki pa zato pitam... Ko zna mozda i on baci neko brzo potomstvo... :D
 
Pozz svima.Da li neko moze da mi kaze da li moze zecica da ostane skotna ako je zekan upari samo jedanput?Danas ja pogledam mojoj zecici crvena vulva ja je pustim kod zekana sarca on skoci jednom i upari je ona mu vise neda samo bezi od njega a u parenju je.Sta da radim da li da je pustim na kontrolno parenje posle 5 dana ?Inace ona je mesanka odvojeni su mladi od nje pre 3 dana a 3 puta se kotila do sad...
 
Ako neda nemos nasilu dosta je i jednom to ti nista neznaci sigurno da je bolje 2 jer dvaput je dvaput :D.Ako je dobro primila sve ok ,Bit ce mladih.
 
Ma ja pustam samo jednom da se pare,i posle 6 dana kontrolno parenje i to je to... I nije se desilo da omane... :D
 
Dr.Djapa je napisao(la):
Ma ja pustam samo jednom da se pare,i posle 6 dana kontrolno parenje i to je to... I nije se desilo da omane... :D
kvalitetan zekan :ppozdrav:


Ja Juce pustao jednu zenkicu na parenje,odradi zekan poso za 2min :haha:
 
Ma znam,zavisi od njenih jajnih celija... Zavrsio sam medicinsku skolu pa poznajem do nekle te stvari... Ali sabija baja sem tako... :haha: :haha: :D
 
Ja pustao danas moju zenku sarca sa jednim crnim muzijako on je opario sedam puta bez problema, bili su u jedan malo veci prostor i zecica ga je bukvalno tjerala da je pari legla mu je 7 puta i sedam puta je padao na ledja da li broj mladih zavisi od toga koliko je puta zec opario(padao na ledjima tokom parenja).Veliki pozzzz
 
Nema veze broj upucavanja sa brojem mladih!Kada mužjak prvi put opali(padne na leđa),to je to!Ostalo je samo potvrda,siguracija,itd.
 
igorp93 je napisao(la):
Broj malih zavisi od zenke,a kvalitet od muzjaka.
Mozda zvuci malo nelogicno ali tako je.
Ja dobio na poklom zenku staru 2god,kotila uvek po 1-2,ja je upario i odmah prvi put okotila 5 kom,sad cekam da vidim sta ce biti drugi put :ppozdrav:
 
Uh ja nemogu docekat da mi se zecica okoti ....To ce mi biti prvi put a njoj ko zna koji :))
inace zecica je bijela sa crvenim ocima i dosta krupna neki mjesanac a muzjak mjesanac sarca i belgiskog tako nesto ....Prosli put je okotila sve bijele i samo jednog zutobijuelog i posto sam je uzeo vec :D
jos 15 tak dana .......Cekam je da se okoti kao novu god ..Nedaj boze da ih duze nosi umro bih:)
 
mish je napisao(la):
Uh ja nemogu docekat da mi se zecica okoti ....To ce mi biti prvi put a njoj ko zna koji :))
inace zecica je bijela sa crvenim ocima i dosta krupna neki mjesanac a muzjak mjesanac sarca i belgiskog tako nesto ....Prosli put je okotila sve bijele i samo jednog zutobijuelog i posto sam je uzeo vec :D
jos 15 tak dana .......Cekam je da se okoti kao novu god ..Nedaj boze da ih duze nosi umro bih:)
kad se bude okotila nemoj stalno da ih gledas,moze se desiti da ih napusti :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh