Parenje kunića

:haha: Možda ga je prošla volja, traži nešto novo. Znaš kak se kaže:niti grah nije dobar ak se jede svaki dan. Možda su mu dosadile zečice pa traži zečeve. Šalim se, moguće je da gubi volju zbog zime,kunići se u prirodi ne razmnožavaju po zimi,pa im se hladnoćom smanjuje nagon za parenjem. Pričekaj proljeće i toplije vrijeme pa da vidiš kad mu hormoni polude. Ako ipak ne bude tako,pošalji ga u kotlić.
 
Moj kaliforniski je tako samo od jednom prestao da skace a do tad skako ko lud,nije mogo docekat da pustim zenku u kavez on vec tuce.
Jednostavno kad mu stavim zenku on ode u jedan cosak i koda nje nema.Jedan stari uzgaivac mi je rekao da ga malo pustim da se istrce ja ga pustio u kunicarnik mogao je setat po cijelom kunicarniku,bio je pusten par dana i prebacio sam ga u vecu gajbu od tad do danas tuce ko lud onaj stari.Prvo je bio u kavezu 100x50x50 sad je u kavezu 100x70x50.
 
Ma moj skace ali se zenka okrene na leda i on ne uradi nista ibrzo odustaje, star je 4.5 meseca a zenka 10 meseci, zenka je njemacki sarac i dosta je krupnija od njega :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1295988811[/time]
_________________________________________________
evo kako izgledaju IMG]http://i54.tinypic.com/2d6nkn7.jpg[/IMG]
 
zima je napisao(la):
Moj muzjak nekako gubi interesovanje za sex neznam koji mu je a nije bas ni nesto star ima mozda dve godine :zli:
Kao prvo:pogledaj da li ima testise(jaja po naški).Ako ih nema/kotlić.AKO ima pa neće/kotlić.---Nije šala,možda prerano sazreo,izgubio interesovanje.U svakom slučaju,ako bude kotlića,primamo pozive! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ima sve kako treba sacekacu jos malo jer ima samo 4.5 meseci, ako ne bude nista zna se.
 
Sacekaj ti da napuni 6 meseci i bice sve u redu, pusti mu prvo ako imas zenku koja se parila vec, jos bolje je ako ta ista pocne da juri njega bice to ludo :haha: :haha: :haha:
 
Tako je Deve! To je prava kombinacija starija ženka i mlađi mužjak-ona zna, a on može... I onda kažu da životinje nisu sličnog ponašanja ko ljudi.. :haha: :ppozdrav:
 
Ih i jos ako joj pogodi dan da je za parenje ima da ga pojede a kad ubode jednom stvar se smiruje :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Hrvach je napisao(la):
I onda kažu da životinje nisu sličnog ponašanja ko ljudi.. :haha: :ppozdrav:
Samo sto je kod ljudi obrnuto,starom vuku mlado jagnje treba

ovaj moh zekan,zaskocio zenkicu cim sam je pustio u kavez,izgleda nije odavno :haha: :haha:
 
Ja sam ima ojedno Novozelandjanina,prvo pustanje bilo sa 7 meseci,pario zenku i posle toga ni puskom nisam mogao da ga nateram da pari zenke. Cekao,probavao,pustao znke kada su bile u idealnom vremenu za parenje ali nista,izgleda da je prerano usao u EU pa je morao u kotlic... :))

P.S. Zna li neko sme li da se postavi ovde link sa You Tuba?! :))
 
Dr.Djapa je napisao(la):
Ja sam ima ojedno Novozelandjanina,prvo pustanje bilo sa 7 meseci,pario zenku i posle toga ni puskom nisam mogao da ga nateram da pari zenke. Cekao,probavao,pustao znke kada su bile u idealnom vremenu za parenje ali nista,izgleda da je prerano usao u EU pa je morao u kotlic... :))

P.S. Zna li neko sme li da se postavi ovde link sa You Tuba?! :))
A jesi gledao testise,da mu ona prva nije napravila neku štetu,mislim,odgrizla jaja.Imao sam takav slučaj.
 
Moj ima muda ali mozda mu je chladno sacekacu do proleca pa cemo videti, a kotlic mu negine u svakom slucaju samo nezna dali ce biti pre ili posle sve od njega zavisi!
 
Ma mao je normalne testise,krupne,roze boje i u opste nisu bili smezurani... Odlicno su izgledali... Ali eto,nije mu se htelo pa nije... :D Inace nisam vise takve muke mucio osim tog zeca... A imao sam jednog ludaka koji je kecao jasle sa hranom,nije bitno sta je samo da se keca... Kod njega zenka nema da nece,taj svaku pari za najvise 20 minuta... :p
 
Dr.Djapa je napisao(la):
Ma mao je normalne testise,krupne,roze boje i u opste nisu bili smezurani... Odlicno su izgledali... Ali eto,nije mu se htelo pa nije... :D Inace nisam vise takve muke mucio osim tog zeca... A imao sam jednog ludaka koji je kecao jasle sa hranom,nije bitno sta je samo da se keca... Kod njega zenka nema da nece,taj svaku pari za najvise 20 minuta... :p
Imo si strasnog zeca,ovi danasnji svaka im dlaka smeta :haha: :haha:
 
Rale je bio ziska zva,nikada vise necu imati takvog kunica... :zli: :haha: :haha: A sto kazes ovi danasnji,kada je vruce samo leze,kada su mnogo debeli oni nece da skacu,strasno,treba im stakleno zvono i mleko od'tice da bi kecali... :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh