Paori i godišnji odmor

Seminar mehanizatora?
jbt ovi svi idu u jednom pravcu da ne skacu dole :sta: :cao:
 
@tecsha To je preko kluba 100P+,SEMINAR FARMERA,tako se zove.A to je bila setnja posle rucka koja se zavrsavala okupljanjem oko manjerki sa vrucom rakijom i vinom?! ::namigivanje:: ::namigivanje:: :D
 
a koji ces ti q*** u 100+?
sta vrebalovi nisu poveli prave proizvodjace,a ne vas,preko rodbinskih veza?!
 
KishRobert je napisao(la):
a koji ces ti q*** u 100+?
sta vrebalovi nisu poveli prave proizvodjace,a ne vas,preko rodbinskih veza?!
Ja sam bio u sopstvenoj reziji,a i oni idu sami.A pre su isli preko ZZ"Becej".A taj snimak je od pre dve godine. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: godisnji

E ja ove godine pauziram od godisnjeg. Al bio mi je neki poznanik na Hrvatskom primoriju prosle godine kaze da je extra sredjeno :D
 
Odg: godisnji

Ove godine cim prodje Dragacevski Sabor Trubaca idem na more u Tivat na bar 15 dana... :cool:
 
Odg: godisnji

u Crnu Goru vise nikad,oderu me postali su skupi a neljubazni prema braci Srbima. Moj ::novac:: vise videti nece
 
Odg: godisnji

mi smo trebali na hanioti..al' se nesto isprecilo,tako da je prc...mozda odemo do varazdina u cro kod rodbine!
 
Odg: godisnji

Lala iz Banata je napisao(la):
Ja cu na nase Panonsko more.
Cenim da ću i ja :D Napraviću ekskurziju do rock village-a , pa tu su i dani piva u zr, festival na paliću...i to će biti sasvim dovoljno za ovo leto, treba neko i da radi :D
 
Odg: godisnji

Krecem 19-tog Sutomore normalno, tako imam vikendicu, bicu oko mesec dana dok mi nedosadi... :D
 
Odg: godisnji

Mi ponovo Halkidiki, Polihrono, treća godina zaredom. Nadam se da se završi zetva pa posle Panonskog mora ide u Grčku. Crna Gora nikako :zli: a isto ::novac::. Nekako mi lepše u Grčkoj. Hrvatska ne hvala za sva vremena.
 
Nazad
Vrh