Paori i godišnji odmor

Odg: O D M O R paori

Bilo dobro nije guzva ko prosle god. Samo vikedom je guzva kad navale iz Podgorice.
 
Odg: O D M O R paori

Moje letovanje je sa drustvom na Tisi! Uzivancija bre!
 
Odg: O D M O R paori

Tamo negde sedmog dana počeće noću da se budi i razmišlja: "Šta li Feniks sada piše na forumu?" ::namigivanje::
 
Odg: O D M O R paori

Bio u Petrovcu 9 dana. Ako vam je do odmora nikako u crnu goru. Skrnavi,prljavi,preskupi,bezobrazni,neljubazni,a i more ladno u p...u materinu. Samo sam navukao neku prehladu. I slucajno nemoj da koristite telenor roming,deru kozu s ledja. Ja cu telenor pljuvati dok sam ziv. Malo je reci da su lopovi.
 
Odg: O D M O R paori

Po mom proverenom iskustvu vam dajem savet .Decu sam poslao na more a ja sa zenom ....uzivam na francuskom lezaju.Samo oprezno !!! Dosad smo na odmorima napravili troje.
 
Odg: O D M O R paori

Ufff konacno net i to preko mobilnog,uglavnom pozdrav za sve sa prelepog ali prohladnog zlatibora.
 
Odg: O D M O R paori

vratih se i ja prije par dana sa godišnjega, pa evo koja slikica

Primošten preko dana

DSC04105.jpg

DSC04100.jpg


Vodice, night life

DSC04112.jpg
 
Odg: O D M O R paori

U Vodicama sam i ja vec bio! Kod vodica na ostrvu Prvic imam tetku... Tamo je stvarno lepo!
 
Odg: O D M O R paori

E Vodice, Vodice, kao omladinac sam tamo imao nezaboravne provode tokom par leta.
Jedna firma odavde tamo imala omaralište pa se išlo na letovanja organizovano.
 
Odg: O D M O R paori

Janko je napisao(la):
Po mom proverenom iskustvu vam dajem savet .Decu sam poslao na more a ja sa zenom ....uzivam na francuskom lezaju.Samo oprezno !!! Dosad smo na odmorima napravili troje.
pa ti vise nesmes da ides na odmor, sem ako nezelis jos dece, mada ti je i ovo sad opasno ti i zena sami kuci na francuskom lezaju :D
 
Odg: O D M O R paori

da da, Vodice su strašne, pogotovo kada je ekipa prava, :D
DSC04108.jpg

nadam se da ću nagodinu opet tamo ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh