Pšenica 2010/11

Koliko ste posejali pšenice ove godine.


  • Ukupno glasača
    105
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da ovu temu treba pod kljuc i otvoriti temu Psenica 2011/2012 ....
 
Çena je standardna (20 din sa 5%PDV-a) samo zbog PDV-a od 8 % cena je 20,53 din.
ZZ milenijum Lokve,otkup za robne rezerve,Kod nas su još i zz Rekolta i privatna zadruga tamiš (nekad državna) obračunavali po 20 koliko su stigli sa isplatom ne znam.
Jedino zz Raca je obračunavao po ceni od 18-18,5 a isplatio akontno oko 16-16,5 ne znam tačno ,neka članovi koji rade sa njim potvrde tačnost informacije.
 
И, кад се коначно после жетве саберу и одузму цифре и мисли, који су вачи утисци - шта сејати на јесен?
Колико сам схватио већину - домаће сорте дале су мањи принос, али бољи хектолитар, стране обрнуто, тако да све изађе на исто и једино је разлика у томе колико је ко испоштовао агротехнику ??
 
Danas sam bio da obidjem psenicu koja mi se nalazi uz drum,stanje se pozitivno popravilo,sad je to vec jako lepo.
 
e sad može

---------- Poruka napisana 08-12-11 u 10:08 ---------- Prethodna poruka je 07-12-11 at 22:42 ----------

Picture010-2.jpg


Kanda je zelenije nego što je bilo pre kiše,nisam ni ulazio,jer je sinoć palo 6 litara,pa se fino lepi sve,bolje na'raniti svinje i ništa nedirati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh