Ostrenje alata

Evo ja sam napravio jedan nož po narudžbini za zeta koji je kuvar.Radi se o košuljici ležaja koju sam otkovao i od nje iz 5. puta uspeo da napravim ovo što sam napravio.Napravljen je 2013 tj. pre dve godine i nije do sada oštren ni jednom.Evo i slika.
19012013098.jpg
zasto bi ga ostrio kad stoji u regalu? :haha:
 
Ovi gore gravirani su zwiling ili ti ga blizanci.imam te mesarske noževe (naslijeđene od djeda) stari su preko 25 god i još su super.tetka ih je donijela iz Austrije i tad su 3 noža koštala 2200 šilinga.Vjerujem da ovaj tvoj gravirani nije bio ispod 1000dm.
 
Nesko solidna je to drska a sto se tice eksera nije to loda xamisao ali za amatera kpji kolje samo za sebe pa nije vican poslu samo sto klin treba da max.duzine 1,5cm i netreba da ide ukoso

- - - - - - - - - -

Bobane lep noz
 
Regaci bravo za noževe. Ceo dan sam pekao rakiju pa sam usput sa nožem cepao drva ,malo ispitivao tvrdoću:osmeh:,oduševljan sam!
Svaka čast na radu samo tako nastavi,kvalitet na prvom mestu a mušterije će to prepoznati.
Sledeće mi treba jedna mačeta i sekirica ali otom potom.
 
Svaka čast, majstore.:cao: Pročitao sam temu od početka do kraja. Moje domaćinstvo oduvek ima problem sa noževima. Ja sam Vam potencilajlni mušterija za jedan set kvalitetnih nožića.
 
Nazad
Vrh