Osiguranje traktora

Odg: osiguranje traktora

mica967 je napisao(la):
Kolege koliko sam ja nacuo bice jako rigorozni u pocetku :haha:
za ovo si u pravu
Post je spojen: [time]1265014496[/time]
_________________________________________________
mica967 je napisao(la):
a kasnije ovo je ipak balkan provalicemo mi i to :haha:
a za ovo jako teško
Post je spojen: [time]1265043307[/time]
_________________________________________________
:cao:
 
Odg: osiguranje traktora

tomica je napisao(la):
prepisivo prikolicu 15t na zelene table platio osiguranje koje je obavezno 780 dinara
Koliko si platio prelaz na zelene tablice i šta je potrebno od dokumentacije.
 
Odg: osiguranje traktora

To da se nesto moze registrovati,a ne oterati na tehnicki je bar kod nas proslost!Ja ne mogu da odradim teh. na prikolici jer nemam vazdusne kocnice,pa su me s'time naterali da to odradim!
 
Odg: osiguranje traktora

Ja sam prosle godine kamionsku prikolicu gosa 10 tona prebacio na zelene tablice. Mora da se odradi promena namene sasije sa kamionske na traktorsku. :ppozdrav:
 
Odg: osiguranje traktora

Imam ZMAJ 141,kupio sam ga od coveka iz okoline panceva pre 2 godine , on ga kupio od neke zadruge par godina ranije,neregistrovan,i ako je imao nekav racun o kupovini od zadruge vise ga nema.
Da li postoji nekakva mogucnost da sa dva svedoka kao ranije da se registruje.Posto sam razgovarao sa ljudima koji imaju slican problem i isto ne znaju sta im je ciniti.
 
Odg: osiguranje traktora

djeordje72 je napisao(la):
Imam ZMAJ 141,kupio sam ga od coveka iz okoline panceva pre 2 godine , on ga kupio od neke zadruge par godina ranije,neregistrovan,i ako je imao nekav racun o kupovini od zadruge vise ga nema.
Da li postoji nekakva mogucnost da sa dva svedoka kao ranije da se registruje.Posto sam razgovarao sa ljudima koji imaju slican problem i isto ne znaju sta im je ciniti.
Da nije iz Dolova?
 
Odg: osiguranje traktora

citat: OSIGURANJE
Novi Zakon o saobraćaju doneo je i novu obavezu vlasnicima traktora i mopeda. Kako objašnjavaju u DDOR Novi Sad, oni ne smeju svoja vozila da koriste bez polise obaveznog osiguranja. Ako bi ih koristili bez ovog dokumenta, preti im kazna od 10.000 do 50.000 dinara.
- Pošto je ova odredba izazvala mnogo nedoumica, otvorili smo posebnu telefonsku liniju koja radi 24 časa - kažu u DDOR. - Vlasnici traktora mogu da se obrate na broj telefona 021/480-22-22 i da dobiju neophodne informacije o novim propisima o obaveznom osiguranju.
::lose::
 
Odg: osiguranje traktora

Za traktor je obavezna a za prikolicu ako hoces tako su meni rekli :cao:
 
Odg: osiguranje traktora

pa kod nas prvo mora da se plati pa tek posle pitaj šta te interesuje :haha: :haha: :haha: šalim se naravno da mora :cao: :cao: :cao:
 
Odg: osiguranje traktora

A šta ne mora :sta: šta će još izmisliti-poprilična stavka
 
Odg: osiguranje traktora

uvešče nam i knjige da vodimo pa če mo i svako jaje da proknjižimo i na mirođiju porez da platimo
 
Ja bih kupio jedan donaci ferguson(IMT)covek ga kupio novog 90''-tih ali.nije registrovan a,one papire od kupovine izgubio.
EL ima neka sansa da se to registruje:haha: :sta:
 
trenutna situacija sa vozilima bez papira (porekla ) je da ne mogu da se registruju
jedino ako ponovo ne dozvole uz izjavu sa dva svedoka sto je vrlo moguce jer je mnogo traktora i prikolica sa izgubljenom dokumentacijom
Post je spojen: [time]1298560888[/time]
_________________________________________________
sto se tice redovne registracije traktora i prikolica
obavezan je tehnicki pregled i polisa ako u saobracajnoj pise trajna registracija
i ovo ce vaziti najmanje godinu dana od osnovanja agencije za bezbednost saobracaja
agencija je osnovana znaci da jos ove godine moze ovako
tj po starom
 
novica je napisao(la):
trenutna situacija sa vozilima bez papira (porekla ) je da ne mogu da se registruju
jedino ako ponovo ne dozvole uz izjavu sa dva svedoka sto je vrlo moguce jer je mnogo traktora i prikolica sa izgubljenom dokumentacijom
Post je spojen: [time]1298535688[/time]
_________________________________________________
sto se tice redovne registracije traktora i prikolica
obavezan je tehnicki pregled i polisa ako u saobracajnoj pise trajna registracija
i ovo ce vaziti najmanje godinu dana od osnovanja agencije za bezbednost saobracaja
agencija je osnovana znaci da jos ove godine moze ovako
tj po starom
Tačno si izneo da se još uvek može po starom registrovati ali uz jednu napomenu da je uz tehniči preglad za ovu godinu obavezna i polisa osiguranja. Ja sam juče registrovao auto i raspitao se o ovome a da vas obradujem još nešto uopšteno vezano za registraciju, naime ako nemaš papire nema mogućnosti pomoću svedoka dati izjavu i registrovati vozilo-kombajn-traktor, prikolicu itd već samo na osnovu orginal dokumenata a i ko je izgubio postoji mogućnost nabavke orginala iz firme gde je kupljen traktor da se dobije duplikat ili orginal pa da se fotokopira i overi u sudu pa dotičnoj firmi vratiti dokument i tako završiti posao. A ja sam juče kod registracije auta imao i treću tablicu za auto prikolicu i pošto se sada daje-plaća posebna tablica za auto prikolicu tražila je u dokumentaciji da mi vrati orginal a ono nema ga dobijem papir da se za jedno desetak dana javim da vidim dali su pronašli orginal pošto mi je prikolica fabrička i sva dokumenta su predata kod njih još tamo 1990 godine, ma opšti haos je na registraciji bilo čega i užasno sporo ide postupak dok nepređeš šalter i dobiješ tablice.
 
E zemo i ja isto prođoh sa auto prikolicom.Meni nisu našli dokumente ,a ja druge papire kući nemam(odnela poplava 2005.).Sutra vozim na ukucavanje brojeva i atest i to zadovoljstvo,bez registracije ,me košta 7000dinara.
 
Ganga neznam koće izdati duplikat u Zmaju IMT i sličnim firmama koje ili su propale ili su privatizovane, već smo to pokušavali ali bezuspešno. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh