Osiguranje poljoprivrednih useva.

Da li ćete osigurati neke useve ove godine


  • Ukupno glasača
    144
Polako ljudi. Po starom dobrom običaju, sada kreću korekcije, dopune, ispravke, izmene... Onda mi startujemo sa unosom.
 
Ja probao da ubacim polisu i piše polisa osiguranja nije pronadjena u pitanju je dunav osiguranje
 
Prosle nedelje smo bili na razgovoru u Zrenjaninu. Nemaju nameru da plate cene iz ugovora. Pozivaju se na clan 24ugovora, prvi put. Unazad godinama nikada to nisu radili. U ugovoru stoji "fiksna cena" i kao takva je predmet ugovora. Dok u odredbama ne postoji naziv "fiksna cena" vec akontativna i dogovorena. Jedno od objasnjenja je da "dogovorena cena " nije isto sto i "fiksna cena". Izgleda oni imaju neki drugacija Klajnov pravopis i znacenje.
Videcemo dalji ishod ostalo je da nam dostave resenja o likvidaciju stete pa da vidimo sta nam je ciniti.
Da li jos neko od kolega ima ovakvu situaciju sa Dunavom na svom terenu?

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
LordOgy nisi jedini. I ja imam isti problem. Ja sam vec ulozio prigovor. Cekam odgovor. Moje misljenje je da svakako padaju na sudu. Mozda ce ponuditi da se koriguje premija odnosno da vrate pare od premije. Ja sigurno na to necu da pristanem.
 
Tombica pa neka su veliki novci. Zato i postoji osigiranje. A sve te kuce su se obezbedile preko reosiguranja (sve te jako velike rizike proslede u inostranstvo u druge kuce) tako da nece one iz svojih fondova da plate celu stetu. Malo je sira tema ali tako je.
 
Ja imam problem (Dunav osiguranje) da nema ko da obracuna polisu, a samim tim ne mogu da dobije dokumentaciju da podnesem za subvenciju osiguranja.
U pitanju je filijala u KGu, a moj predmet kazi da je zavsio kod kolega u Pozarevcu jer ovde nemaju ljudstva da odrade.
Jurim se vec nekoliko dana sa njima i samo se vrtim u krug sa informacijama.


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
многа осигурања ће одустати од осигуравња усева од следеће године
 
Prosle nedelje smo bili na razgovoru u Zrenjaninu. Nemaju nameru da plate cene iz ugovora. Pozivaju se na clan 24ugovora, prvi put. Unazad godinama nikada to nisu radili. U ugovoru stoji "fiksna cena" i kao takva je predmet ugovora. Dok u odredbama ne postoji naziv "fiksna cena" vec akontativna i dogovorena. Jedno od objasnjenja je da "dogovorena cena " nije isto sto i "fiksna cena". Izgleda oni imaju neki drugacija Klajnov pravopis i znacenje.
Videcemo dalji ishod ostalo je da nam dostave resenja o likvidaciju stete pa da vidimo sta nam je ciniti.
Da li jos neko od kolega ima ovakvu situaciju sa Dunavom na svom terenu?

Sent from my WP5 using Tapatalk
Isti slučaj i kod mene...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ratatatui ne moraju oni da odustanu. Ako ovako nastave niko se nece osiguravati. A retko ko je izgubio na sudu zbog ovakvih stvari.
 
Nazad
Vrh