Oranje

Dok se cekalo da repica uzri,malo se radilo,spremalo se za novu,oralo se sasvim korektno,potrvdo jeste ali se i osipa,sacekalo se dan pa se naterala teska drljaca,ispalo zapravo
xp3h94.jpg

2qn2y40.jpg

fxta1z.jpg

15hdf6b.jpg
 
i ide super......kad imas super zemlju...kod nas bi se prvo vratio kuci sa oranja kad nestane srafova...pa se ne bi ni usudio da kacis bilo koju drugu masinu da ides preko toga...ni tanjiracu.
 
Aco97 jel to spremas za zeleno djubrenje repicu?
Jok druze, poorem i jedan prohod tanjiracu i tako stoji do septembra

- - - - - - - - - -

takodje se sprema za repicu,svaki dan ujutro poranim u 6h i zveknem do 12 sati oko 8kj i onda presedanje u drugu masinu i odmah jednom spremacem,dosta se lepo radi i ore,orem na 16 coli i ide super......
4rc5xz.jpg

157hfsp.jpg

Uhaj, kod tebe kolega bas ugodno izgleda, cini mi se da ce ove god najsitnije da ispadne ako se vreme potrefi
 
samo izgleda da ide lagano,lepo izgleda al sam do sad 3 sarafa skenjo,al nema veze......zao mi sto prosle godine nisam slikao kako se oralo,uzas.....
sad samo kako koja jaca kisa padne spremac i gas dok se neusitni po mojoj volji.....
 
Kako lepo ide.Em dobra zemlja em dobre mašine,a mučeni Aca na svom fergusonu jedva ugario iz tri puta 2,2 ha.Dubina 15-16 cm i otišlo oko 40 litara gasnog.
 
Nazad
Vrh