Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

Predlog , da neko prebaci ovo iz teme "tužna vest" , pošto fala bogu sve ide dobro .
 
Kolega Kostovicu da li ste uspostavili kontakt sa Petrovom suprugom?Pozdravljam predlog da se prebaci iz ove teme ova nasa akcija.
 
Nema potrebe za prebacivanjem iz ove teme jer sam se upravo čuo sa gospodjom Sofijom. Donori su još uvek potrebni.
Ja i supruga smo na listi. Javiće nam kada zatreba i krećemo za NS ili BG.
Apelujem na kolege da se prijave i pomognu.
 
Znam da su jos potrebni samo mi ova"Tuzna vest" asocira na nesto lose a verujem da ce sve biti u najboljem redu jer Pera je jedan zilav momak pravi borac.Kolega hvala vam za sve sto ste spremni da ucinite.
 
Pomoc clanu Petru!

@branko
Našem članu Petru dogodila nesreća. Eksplodirao je rezervoar sa prerađenim uljem u čijoj se blizini on nalazio.
Ima teške opekotine ruku i nogu.
Trenutno se nalazi u bolnici u Beogradu.

Verovatno će biti potrebni donatori kože, i davaoci krvi. O tome će nas blagovremeno obavestiti njegova supruga.
 
Gospodo Moderatori hvala vam na preimenovanju ipak mnogo lepse zvuci.Malo optimizma nije na odmet a ona nam je preko potrebna.
 
Kolega Kostovicu da li ste uspostavili kontakt sa Petrovom suprugom?Pozdravljam predlog da se prebaci iz ove teme ova nasa akcija.
jesmo naravno....culi smo se sinoc

---------- Poruka napisana u 14:44 ---------- Prethodna poruka je at 14:30 ----------

juce je izvrsena operacija jedne noge,doktori kazu da je petar dobro kao i operacije da je dobro prosla,u petak je druga operacija tako da molimo se da i ta prodje kao i ova!!!!petar je sinoc nazvao i rekao da ga operisana noga ne boli sto je koliko toliko dobra vest kao i da je noc proveo bez ikakvih napada ili problema!!!hvala vam svima koji ste uz nas!!!
 
Sa ove pozicije mogu jedino da iskažem iskrenu zabrinutost za zdravlje Petra i porodici makar ovako zaželim da istraje u brizi za njegovo zdravlje jer znam koliko to znači u ovakvim trenucima. U jednom trenutku u životu bio sam 6 mjeseci u bolnici i supruga mi je svaki dan dolazila, iako sam rekao da ne treba, iako smo 30 km od bolnice a ona ne vozi, iako mi niko nije vjerovao da ne živimo tu pokraj bolnice, iako ...
Držite se skupa i sve će biti dobro !
 
Kolegi Petru želim brz i uspešan oporavak,,nisam nekoliko dana bio prisutan na forumu pa sam tek sad saznao kakva ga je nevolja pogodila.
 
Kolegi Petru želim brz i uspešan oporavak,daće bog biće sve u redu,kolege svaka čast na nesebičnosti i velikodušnosti.
 
Kolegu Petra sutra ocekuje jos jedna operacija on se junacki drzi bice on ko nov.Trebace mu dosta vremena zaleci rane ali uz porodicu sve ce biti super.
 
pijatelji sa foruma,evo da vam javim da je petar operisan i da je sve proslo bolje nego sto su i doktori ocekivali sto se donatora tice,raspitala sam se i receno je da vise ne treba najgori deo posla vezano sa operacijama bile su noge i ruke sto se danas obavilo i petar se oseca mnogo bolje!!!:osmeh: medjutim ta medicinska kriticnost jos nije prosla tek nakon 15 dana znacemo na cemu smo a mi se nadamo najboljem!!!Hvala svima koji su ponudili pomoc i koji su bili uz nas svo ovo vreme i hvala onima koji su se interesovali za petrovo stanje!!!!Ovaj kosmar nije jos gotov ali se nadamo da ce se ubrzo zavrsiti!!!
 
Nazad
Vrh