Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

Takođe O+, i podržavam svaki vid pomoći,pitajte bez ikakvih ustručavanja.
 
I ja kao i svi ostali zelim nasem kolegi Petru sve najbolje. Petru ozdravi mi sto pre i vidimo se kao sto sam ti i obecao. Pozdrav od tvog Dragana iz daleke Svajcarske.
 
Postovani Forumasi za sada nema potrebe za davanjem krvi vise ce znati u toku sutrasnjeg dana,a za preksutra je planirana prva intervencija.Petrova krvna grupa je o + tako da budu svi u nekoj pripravnosti ako se ukaze potreba.Pozdravljam predlog da prikupimo i novcana sredstva jer nikad nije naodmet.Molim vas da neko od vas iskusnijih to odradi.Pozdrav.
Pripadnik sam 0+ krvne grupe , ako nesto treba moj broj telefona ima u imeniku foruma , slobodno se obratite bilo kojem moderatoru
 
kolegi Petru sve najbolje i ako mogu na bilo koji nacin da pomognem samo recite...
 
dragi forumasi imamo veliki problem sto se tice petra.......molim vas sve koji bi mogli da doniraju kozu da mi se jave na 0637341250 jer je druga operacija sad u petak jedan donator je zbog zdravstvenih problema nepodoban srecom nasli smo drugog za sutra a mali mi je vremenski rok da trazim donatore pa vas MOLIM koji zele da doniraju neka me nazovu na mob. Nemojte pisati na forum sad jer idem opet za bg nazovite me....pozdrav....sofija
 
Poslednja izmena od urednika:
Dragi prijatelji danas sam bio do Petra.
Pričao sam sa doktoricom i njene su prognoze optimistične.Petru je neophodno još donora kože.Sutra je prva operacija.
Njegov otac vam se svima puno zahvaljuje za vašu brigu o njegovom zdravlju.
Zahvaljuje za ponudu da se skupe novčana sredstva ,pozdravlja vas i kaže "kao da ste dali"
Za sada je neophodna donacija kože ako neko želi da pomogne ima broj telefona u prethodnom postu.
 
zamolila bih sve koji zele da doniraju kozu da se jave na moj mobilni treba operacija da se odradi sad u petak sto znaci cetvrtak bi trebali da budemo na klinici sa svim analizama sve troskove analiza mi snosimo kao i to sto ste donirali!!!!!!!!!!!!javite se.....
 
Kolega ako su ti namere najbolje kontaktiraj Petrovu suprugu sto pre stvar je dosta hitna.Imas njen telefon na ovoj strani.Hvala ti unapred.
 
Rado bih pomogao uvazenom clanu, samo da sam u mogucnosti. Ali ipak, zelim brz oporavak i sve najbolje!!
 
drage kolege ajmo pokazati malo solidarnosti prema petru i njegovoj porodici,ja sam iz Republike Srpske i večeras putujem za Beograd da pomognem ako mogu.Ako je Petar spao na to da mu pomažu ljudi iz RS a svi se predstavljate kao prijatelji a sad šutite onda niste ni P od prijatelja.POZDRAV

---------- Poruka napisana u 20:29 ---------- Prethodna poruka je at 20:27 ----------

izvinjavam se pojedincima koji stvarno nemogu ili su već pomogli
 
Prnjavor3 :ppozdrav:Sretan put !

---------- Poruka napisana u 21:55 ---------- Prethodna poruka je at 21:43 ----------

Ljudi,biti donor nije ništa strašno,lično sam pričao sa doktoricom i objasnila mi je detaljno kako se i šta radi.
Skidaju se po tri trakice kože sa leve i desne butine debljina kože koja se skida je tolika da možete novine čitati kroz nju.
Dva tri dana se ostaje u bolnici zbog zakonske procedure i slobodni ste .Za 15 dana opet možete biti donor.To vam objašnjava koliko je opasno.
Ništa strašno,uslov je da ste zdravi što se utvrđuje dan dva ranije sa krvnom analizom,EKG srca i RTG pluća.
Doktori iako tehnički mogu uzeti od svih jednostavno žele da sa sebe skinu sav rizik da dovedu donorovo zdravlje.Ako postoji i najmanja sumnja da donorovo zdravlje može biti ugroženo automatski se otkazuje.
Zato bih vas molio za solidarnost prema našem kolegi Petru.Spasiti nečiji život,učiniti takav human gest nije mala stvar.
Budite pozdravljeni i poželimo Petru svu sreću na sutrašnjoj operaciji.

---------- Poruka napisana 17-01-12 u 17:14 ---------- Prethodna poruka je 16-01-12 at 21:55 ----------

Poštovane kolege,danas je bila prva operacija i protekla je u najboljem redu.
Još bi jednom zahvalio članu prnjavor3 u ime Petrove porodice i svoje lično što se odlučio da pomogne.
Jutros je stigao u Beograd i spreman je za petak da bude donator na drugoj operaciji.
 
Ja bih pomogao, ali imam i sam zdravstvenih problema koje vucem veci deo prosle godine do danas. Mislim da bi trebalo da se otvori neki racun za uplate, ako nista bar za kupovinu prsluka, majce i kacketa koje je covek zatrazio, a mozda i da se kupi nesto vece sto bi polazalo solidarnost clanova poljoinfo, a mislim da bi takav gest uticao i na clana Petru da se brze oporavi.
 
Farmer,hvala ali stvarno novac nije potreban i Petrov otac se zahvalio na ponudu i poručio kao da ste dali.
A prsluk ga ja častim samo da krene nova serija!:ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 18:04 ---------- Prethodna poruka je at 18:01 ----------

jedino prnjavor3 ima dusu.
Nemoj tako Dragane ima još ljudi sa foruma koji su se javili,čekamo ako bude bilo potrebe!
 
Ne zelim nikoga da vredjam , samo sam malo nervozan , jedva cekam da nas kolega ozdravi.
 
evo da vam javim petar je danas imao prvu operaciju koja je dobro prosla sad treba da ga posmatraju 48 sati da ne bi doslo do komplikacija sledeca operacija je cetvrtak ili petak sve zavisi kako mu noga napreduje!!pozdrav svima
 
Da li je još potrebna donacija kože? Pokušavam da uspostavim kontakt na broj gospodje Sofije ali nije dostupna već duže vreme. Ja i supruga bi donirali kožu ako za time još postoji potreba. Ako još neko ima neki kontakt telefon neka me pozove.
064 424 0101
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh