Oprema za svinjokolje

Ljudi gde uzeti dobar kudeljni konac ili već neki mesarski konac koji neće da pukne čim ga stegneš malo jače. Takodje da ne varira u debljini kao neki na koje nailazim?
 
Da li je dobra ova municija sa linka, koju uzeti?Tovljenik je blizu 300kg. Ja se slabo razumem u tematiku.
 
Što se tiče municijie, njemački RWS najbolje mi ze pokazao. I mala je toliko jaka da obara i najveće svinje. Ovaj Unisov sam platio 35e prije 10 godina. Dobar je samo im je opruga što vraća iglu pomekana.
 
Ja sam uzeo Villager od inoxa, seče koske perfektno, jedina mana je dužina, hoće da se uvija i onda beži s'pravca.Za sledeću sezonu uzeću kraći ili ovog fiknuti.Za lisičarku pišem.
 
Da li je dobra ova municija sa linka, koju uzeti?Tovljenik je blizu 300kg. Ja se slabo razumem u tematiku.
Ja uvek uzimam jacu municiju (duza kapisla).
Iskreno nemam pojma i nikad nisam obracao paznju, uzimam u lokalnoj radnji, bitno je samo da su suve dobro pre koriscenja, imao sam problema kad osete vlagu...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Dali neko koristi one mrezice za sunke da ih zastiti? Kako se to pokazalo,vredi li cemu? Drugar mi kaze njegov tata to stavi cim pocinje da susi i tako drzi dok ih ne nacne za jelo. Dali je to pametno raditi. Mislim na mrezice kao carapa sto se navuce samo
 
Struju izbegavate ili je nesto drugo u pitanju??
Pistolj imam 6-7 god, struju nemam.
Imam iskustvo i sa strujom i iskreno ja ne vidim razliku, zasto bih je kupovao a imam ovo i meni je ok?
I moji se malo cimaju ali svejedno bih je kupio da imam neku potrebu, za sad nemam.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Dok je bila sekira,svi su pričali što nema pištolja,kad svako ima pištolj svi pričaju što nema struje :D Pištolj je sasvim dovoljan za kućne potrebe,kapisla sa jakim punjenjem (crvena) 50din/kom gde udari trava ne raste :D

Još samo fali da se produžni razvlači za struju.
 
Nazad
Vrh