Old-timeri

Za sada štampamo samo literaturu vezanu za eksponate iz muzeja, dok se biblioteka ne sredi malo, a u planu je i štampa ostalih zanimljivih katolaga i knjiga, koje će biti dostupne posetiocima na zahtev. Iz iskustva smo naučili, na žalost, da nije pametno da sve stoji na otvorenom. Iz istog razloga smo morali da postavimo i barijeru na galeriji gde se nalaze eksponati vezani za stare zanate...
Još jednom se zahvaljujem na poslatoj literaturi i upućujem molbu ostalim članovima da pogledaju sajt / DOĐU U MUZEJ i ukoliko imaju neke publikacije vezane za eksponate iz muzeja da nam proslede. U slučaju da imaju neke knjige koje nisu u digitalnom obliku, a voljni su da ih podele sa nama, pošaljite mi poruku, trošak kopiranja ćemo naravno mi snositi.
Isto tako ukoliko primetite neke nepravilnosti vezane za tehničke podatke ili imate neke koje mi nismo naveli, molim Vas da nam javite.
Srdačan pozdrav svima!
 
Pitao sam u McCormic temi ali hajde da pitam i ovde: nude mi u zamenu D430 McCormic, Internacional Farmall, znate li od cega je tu motor i ima li delova. Gazda kaze da je radio generalnu prosle godine
 
Nazad
Vrh