Odg: Rase kunića

Zna li neko gde mogu da nabavim flemish giant kunice ?
I divlje zeceve, ima li ko ?
 
Odg: Rase kunića

To ti je rasa Belgiski Orijas - tako ih zovu kod nas , imas ih skoro svuda samo malo potrazi , imas u okolni beograda vrhunske uzgaivace .
 
Odg: Rase kunića

E pa tako mi reci :) prijatelj mi je doneo iz Amerike i jedino sto mi je rekao to je da je ta rasa.
A ja se u kunice razumem kao Marica u ...... za Belgijskog sam cuo, puno ti hvala !
 
Dali neko uzgaja bijele Orijaše? Kod nas u Bosni koliko ja znam niko nema. Volio bih pogledati slike...zaista su divni, ali osim negdje vani, kod nas ih nema...Dajte ljudi bijele Orijaše... :)
 
Pozdrav kolege kunicari,jedno pitanje za sve dali neko ima novozelanske crvene kunice i panonske hibride?ako ima nek mi se javi na pp uzeo bih nesto od tih rasa.
 
Panonce imas bukvalno u svim krajevima srbije,pa nadji nekog iz tvoje okoline,a crvene novozelandske planiram i ja da uzmem,ima jedan odgajivac u Mirijevu (BG) koji ima sampionske primerke i msm da je 3000 po mesecu starosti (ili ukupno 3000 nisam 100% siguran) i ima jedan lik cini mi se da je kod Kostolca ili tako negde,ali on nema non stop,samo povremeno...
 
Panonce imas bukvalno u svim krajevima srbije,pa nadji nekog iz tvoje okoline,a crvene novozelandske planiram i ja da uzmem,ima jedan odgajivac u Mirijevu (BG) koji ima sampionske primerke i msm da je 3000 po mesecu starosti (ili ukupno 3000 nisam 100% siguran) i ima jedan lik cini mi se da je kod Kostolca ili tako negde,ali on nema non stop,samo povremeno...
Dali imate kontak sa tim likom iz mirijeva?
 
Nabavio sam kalifornijske kuniće,što su stariji gubi im se tamna dlaka na ušima,jel to znači nešto?
 
Poslednja izmena od urednika:
Kaliforniski kunići starosti do šest meseci,prodavani danas na vašaru u Čantaviru.

abcd0003.jpg
abcd0004.jpg


- - - - - - - - - -

Kunići su sa farme Bačka Topola.
 
Crnomarkovicu pa i ti mozes da pored muzilica da stavis kavez sa kunicima i da prodajes.
:)
Da oderes pare.
:)
Marko94 nema te covece razrodismo se.Jesi li stavio jaja?
P.S. kako si sredio komp sta se desilo?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh