Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Pazi ako uspes da izvuces jos neko ovakvo leglo imaces povoda za novu rasu.
:)
 
Marko čestitamo,da ih bude sve više i više, i meni su se okotile dve panonke prvo koćenje, i orijašica parena sa panoncem, slede fotke POZZZZZ.
 
E hvala vam :ppozdrav:, danas sa 22 dan sam ih merio imaju oko 500-550g s obzirom da su mesanci ja sam zadovoljan.... :osmeh:
 
Evo i mojih Sampiona.
Prvo leglo slika 1 i 2 starosti 28 dana - Tata NZC mama mesanka Cincila+Panonac
Drugo leglo slika 3 i 4 starosti 28 dana - Tata NZC mama Panonka
Trece leglo slika 5 i 6 stari su 15 dana - Tata NZC mama Panonka
Cetvrto leglo su stari 6 dana - Tata NZC mama Panonka
 
Ti sunce ti sve panonci i cincile ja mislio on laze kad ene on stvarno ima kunice..... :osmeh::osmeh:

Ja bi pola prodo Molju... :)
 
Morao sam da postavim slike da ne bude posle onaj nas zeza nema on kunice.
:)
P.S. i NZC
:)
 
Evo nekih slika od mog novog legla stari oko 12-13dana...... :osmeh::ppozdrav:

absh3d.jpg


---------- Poruka napisana u 15:12 ---------- Prethodna poruka je at 15:09 ----------

A ovaj glavonja im je otac.....:osmeh: uglavnom bas je krupan



vwz6on.jpg
 
Zeza me kalifornijska zenka nesto,okotila se prosli ponedeljak,i sve bilo ok nekoliko dana i u subotu nadjem 2 mala u cinijici za vodu (jedno ujutru jedno uvece),i onda sam podigao cinijicu na ciglu,medjutim jutros nadjem jedno malo bukvalno nabijeno izmedju cigle i zida kaveza,i to toliko jako da nisam mogao da ga izvadim nego sam morao da pomeram celu ciglu da bih izvadio,a malac je bio hladan kao led,ali se pomerao,pa sam ga vratio u gnezdo,pored ostalih,pa cemo videti da li ce izdrzati..Ne znam sta da radim,kotiliste mi je drvena gajbica na kojoj je isecen prolaz za zenku,ali je odignuto od poda nekih 7 cm,da ne bi ispadali mladi,pa da li je to dovoljno,da li ispadaju ili ih ona izbacuje??
 
Stanke moraš napraviti pravu kotilicu,dali unutrašnju ili spoljnu, ja sam se odlučio za spoljnu ostaje zečici više prostora, a visinu sam stavio 120mm a otvor 20*200, baciću fotku kasnije.POZZZ

---------- Poruka napisana u 09:59 ---------- Prethodna poruka je at 09:49 ----------

evo fotke://www.dodaj.rs/?D/Vi/3qo0gUMA/abcd0001.jpg]
abcd0001.jpg
[/url]

---------- Poruka napisana u 10:06 ---------- Prethodna poruka je at 09:59 ----------



---------- Poruka napisana u 12:16 ---------- Prethodna poruka je at 10:06 ----------

ww.dodaj.rs/?a/Kk/wYiH73n/1/abcd0002.jpg]
abcd0002.jpg
[/url]

---------- Poruka napisana u 12:21 ---------- Prethodna poruka je at 12:16 ----------

[/
 
Nazad
Vrh