Objekti za smeštaj mehanizacije

Dragane da li je jeftinije i koliko ovakav način betoniranja u odnosu na šljunak, cement, voda, majstori, kolica, mešalica i guraj.
 
ako sve placas na stovaristu + majstori izadje skoro jednako a ovo je malo bolje jer se radi sa sepacijom a betoniranje je bez prekida pa stim i umanjena mogucnost pucanja temelja ili ploce
cena je od oko 7ooo din pa navise
od kubika sljunka dobije o,8 betona + 35o kg cementa
sa tim se pomalo bavim :ppozdrav:
 
I mi smo u maju poceli šupu za mehanizaciju,tacnije kombajn.
Nemam nekih slika,ali evo dve.
119114759049723795386718.jpg

118810099049724428719984.jpg

Bice slika i kad zavrsimo pokrivanje.
 
Mala je ovo supa za sve masine koje imam , ali moram poceti polako da gradim objekte gde mogu sve to smestiti.

Kolega Goran se malo sali , nisam do sad cuo da se neko vratio i da nije uspeo da pronadje moje selo. Pa cak ni on.

Kupovina gotovog betona je skupa , a najgore je to sto ne postoji nacin da se proveri kvalitet na gradilistu pri isporuci. Ja sam kupio marku MB25 i to kupovao sam na 2 razlicita mesta. Prvo u Despotovcu po 63e/m3 a posle u neko selo ka Pozarevcu po 59e/m3
 
Stubovi bagrenovi.Seceni pre 10ak godina.Ne znam tacno mere sad,donji oko 1m,a gornji 60ak cm.
Svi su bili razlicite duzine pa nisu svi isto ni ukopani,ali su svi izasli na istu visinu kako smo i zamislili.
 
Mala je ovo supa za sve masine koje imam , ali moram poceti polako da gradim objekte gde mogu sve to smestiti.

Kolega Goran se malo sali , nisam do sad cuo da se neko vratio i da nije uspeo da pronadje moje selo. Pa cak ni on.

Kupovina gotovog betona je skupa , a najgore je to sto ne postoji nacin da se proveri kvalitet na gradilistu pri isporuci. Ja sam kupio marku MB25 i to kupovao sam na 2 razlicita mesta. Prvo u Despotovcu po 63e/m3 a posle u neko selo ka Pozarevcu po 59e/m3

sigurno si uzimao kod sarme iz oreovice beton?
 
Je ste kod Sarica sam kupio beton. Ne poznajem te ljude. Ja sam samo dobio njihov br.telefona i pozvao ih , a oni doterali. Bez kapare bez icega.
 
Ako nekom treba pomoc kako da premosti raspon izmedju stubova ili zidova do 12m neka mi pise.
 
Pisao sam ti ja već dva puta, ali izgleda da nisi video poruke ili nisu stigle do tebe...
 
Koje su dimenzije šupe?
Takvu sam ja hteo da pravim za smeštaj bala sojine slame za grejanje, dubina bi bila 5.5m, pa su mi rekli da je to previše za drvene rogove. Onda sam preokrenuo želju na metalnu konstrukciju krova na dve vode, ali me je ova suša ubila u pojam (novčanik) pa sam odustao od šupe ove godine...
 
Nazad
Vrh