NS hibridi

Prvo da vidim kako ce nici valda nece biti kao pre dve godine :ppozdrav:
 
Kod nas ima 6030 a 7020 nema niko.
Sejacu 6030 a probao bih jos neki,dal Zenit ili Tisu! :ppozdrav:
 
Zorane ja sam do pre tri godine sejao 6010 ali u kombinaciji sa zenitom jer sam hoce da popada, probaj dva reda 6010 dva reda tise vidices da ce biti prava stvar. :ppozdrav:
 
mica967 je napisao(la):
Zorane ja sam do pre tri godine sejao 6010 ali u kombinaciji sa zenitom jer sam hoce da popada, probaj dva reda 6010 dva reda tise vidices da ce biti prava stvar. :ppozdrav:
Kako to mislis?
 
pre neki dan sam sejo komsiji 6010 na kesi pise doradni centar srbobran feketic,znaci seme je katastrofa toliko lomljenog zrna u zivotu nisam video,ne znam dali ih institu kontrolise i koliko ali bi trebalo da povecaju kontrolu ili otkazu saradnju.ruse im ugled.....
 
mica967 je napisao(la):
Zorane ja sam do pre tri godine sejao 6010 ali u kombinaciji sa zenitom jer sam hoce da popada, probaj dva reda 6010 dva reda tise vidices da ce biti prava stvar. :ppozdrav:
..ili 6030 jer on ima jace stablo od 6010..
:ppozdrav:
 
kakav je NS300 jer planiram njega da sejem,za planinski predeo dal je dobar( ako imate drugu preporuku pisite)hvala pozzzz...... :cao:
 
@dragce070
Upravo sam pregledao par kataloga i skoro sve semenske kuće za tu nadmorsku visinu preporučuju upravo hibride iz te FAO grupepa među i navedeni NS300.Normalno uz nešto kasniju setvu.
 
Nazad
Vrh