Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

mora na sredini,
ako je sa strane a vozis sa otvorenim prozorom glava ti nije balansirana i moze da utice na sigurnost u voznji,
:zli:
posebno bitno kod voznje raznih kabrioleta,

ugasili smo skroz,
ima padinjak da bude najveci proizvodjac povrca na balkanu
 
Za sad samo ukljuceno zuto rotaciono ili trocuce svetlo dok s aktivnosti obavljaju na kolovozu ili u blizini kolovoza(Nocu, u uslovima smanjene vidljivosti i kada ima prikljucke za izvodjenje radova na najisturenijo tacki tih uredjaja)
Kazna 5.000,00 din.
Na prikljucnom vozilu koje vuce traktor moze se prevoziti najvise 5 lica, a u tovarnom prostoru motokultivatora najvise 3.
Kazna 5.000,00 din
Lica ne smeju stajati ili sedeti na stanicama karoserije, nestabilnom teretu ili teretu kji prelazi visinu tovarnog sanduka.Kazna 3.000,00 din.
Prekoracenje brzine-traktor do 40 km/c;kada se u prikljucnom vozilu prvozi najmanje jedno lice 30km/c,brzina za radnu masinu 20 km/c.
kazna 5000,00 din.
U narednih sest meseci bice tacno definisano sta i kako za F i M kategoriju.
 
Koliko košta kod vas tehnički pregled za traktor odnosno prikolicu? Ja sam se raspitao od 850 do 2500 dinara i kažu da će biti oko 5000 dinara :udri: :udri:
 
A sta mislite da neko sto vozi JBC 80km/h zavrsi u zatvoru zbog nasilne voznje :haha: :haha: :haha: :haha:
 
sad sam čuo da u kolima od opreme treba da imamo dva podmetača i čekić za razbijanje stakla
 
Drugi verovatno da kada kleknes stavis ispod kolena. Preventiva da ne dobijes reumu u kolenima.
 
ovaj "evropski izveštaj o nezgodi" je i ranije postojao kod nas ali se nije pokazao kao dobar, tj."padao" je na sudu. ::lose::
 
Nazad
Vrh