Nikad ovako !

Ionako ne bi nista osetili kad bi explodirala ,instant vaporization !!!.
 
Jel ima neko tu nesreću da prati portal Blic? Ja sam nažalost navikao da čitam osnovne vesti preko njega jer ga Opera automatski ubacuje. Nikad nije bio nešto što se može pohvaliti kavalitetom ali su pre više godina bili iole normalni. Ovo danas nije normalno. Na početnoj stranici im večito stoje naslovi o ubistvima ili slične morbidne stvari.
Evo smo šat je trnutno:

Potpuno uobičajna naslovna strana Blica. Jedno morbidno ubistvo bušilicom (pitam se da li je aku i da li je napunio bateriju pre toga :)), Jedno, ajde nije ubistvo, "više kad jaganjci utihnu", ali opet morbidno. Oodsećanje na ubistvo premijera itd. Ostalo uglavnom budu neki reklamni tekstovi, i neko tračaranje najnižeg nivoa.
Tako svaki dan. Zanima me da li ljudi stvarno toliko klikću na takve naslove pa ih algoritam automatski izbacuje ili možda neko namerno gura takvo smeće kako bi smo još više oboleli kao društvo.
Ja prosto ne verujem da se toliko ubistava dešavaju u zemlji od 5 milona. Nije bilo tako ranije... Da li smo toliko mentalno pukli?
To je propaganda i novi svetski poredak, reklamiranje ubistava, nemorala i nakaradnih stvari i kada svaki dan bombarduju sa tim stvarima određeni procenat ljudi će pomisliti da je to normalno i da mogu i oni to da urade bez problema.
 
Reći će ljudi zašto čitam ako toliko ne volim. Ne čitam! Mislim uglavnom. Ne želim da im dajem klikove za morbinost. Na žalost i dalje udjem ponekad i pročitam naslove samo da vidim dokle će. (moram da prestanem!)

Ovaj naslov mi je danas zapao za oko.
Pa kako se daje na tacni ako od toga decu hrani? Aj što su morbidni nego i sva logika im ode kroz prozor. :ROFLMAO:
 
Ima bolesnika.Pre izvesnog vremena čačkam nećaka, dete treći srednje i naravno telefon u rukama non stop.Gledaš OnlyFans?On me pogleda, ma ne gledam, znaš, to se plaća 15 evra. 🤣
 
Neko je sve to jako pametno smislio 🙂
Predplata na mesečnom nivou 4-5 €, za čas nakupe 2000-3000 predplatnika (da ne kažem drkoša) pa puta 5€.. lepa para na mesečnom nivou 😄 A mi ćemo da merimo parcele i odbijamo vrzine, kanale i prce 😄
 
Ja kao da sam pao s marsa..
Šta je only fans? To kao platiš da gledaš neke poznate cice kako su golišave ili se sexaju? Ili plaćaš baš sexanje?
 
Neke se sexaju, neke objavljuju golotinju..i na kraju sve to posle neko okaci na net i bude dostupno svima za dž. 😄
 
Nazad
Vrh