Nikad ovako !

A nikome ni ne pada na pamet da skine heder i da ga vuce na kolicima... To je prevelik problem a kad naleti neki klinjo s tak polozenim vozackim ispitom u nelom ludom autu i podleti pod heder onda ce mu biti kriv otac sto mu je dao brz auto itd...

Nemojte se igrati s ovakvim stvarima.

EDIT: Sad se sjetih da je rijec o malom zmaju... Jbg, ispricavam se na ispadu ;)
 
istina,ali ovo je mali Zmaj 133,ako se ne varam, a na njemu nije tako lako skinit heder ..
 
Jel to ona krivina gdje je onaj gater za pse ? Nemogu da se sjetim šta je bilo , al i ja imam neko loše iskustvo sa tom krivinom . Mora da sam nekad prebrzo uletio tu sa autom , a jednom sam tu išo za nekim autobusom kad mu se otvori prtljažnik baš tu i poispadaše torbe na put .
 
Malo zezancije od vikenda, morali smo da se okrenemo sa polu-napunjenom prikolicom i naravno da smo se zaglavili. Posle pražnjenja bilo je potreno ukupno 430 ks da izvuče praznu. Bilo je i štete. Njiva je kao živo blato, evo i malo slika:

2e1hfo5.jpg


r7n9ee.jpg


1zdxj5h.jpg
 
Jel to ona krivina gdje je onaj gater za pse ? Nemogu da se sjetim šta je bilo , al i ja imam neko loše iskustvo sa tom krivinom . Mora da sam nekad prebrzo uletio tu sa autom , a jednom sam tu išo za nekim autobusom kad mu se otvori prtljažnik baš tu i poispadaše torbe na put .
Da ,to je ta krivina ,vidim da si je zapamtio iako je 150 km od tebe.
 
Poli ga benzinom i daj mi zbicku da za gurim jer taj koji tako gazi verovatno nije iz sela nego neki sa strane (najverovatnije) tako dok izgori nece ti puno faliti
 
Stavi eksere, a ako ti je to mnogo iskopaj rupu dubine dva metra sirine dva metra prekrij nekim sitnim granjem baci ceradu preko nanesi zemlju .... Mada ja bih eksere a ako zaobidje eksere onda rupu sto vecu... Bomba snosi odgovornost,...Bolje ekseri
 
Nije bas tako jednostavno,taj neko moze da mu zapali psenicu i sta je onda uradio.
Cekaj malo Petre znaci prodjem i zgazim jer sam recimo ljubomoran i onda je 1:0 za mene, ako mi ti postavis eksere i ja izbusim onda je 1:1 E sad cu ja da ti naplatim pa da opet bude 2:1 za mene, .... Ja takve najvise volim, kad mi pukne film pucaju savovi na sve strane! ! !
Druze postavi ti njemu eksere, i postavi tablu zabranjeno prolaz ili kao sto kod mene stavljaju opasno po zivot, i obilazi parcelu neko vreme uhvatices onog sto ti gazi to je zagarantovano!!! Ih sto nismo blize, da ti pomognem, da ga zateknem umlatio bih za za 10 generacija unazad i unapred...

- - - - - - - - - -

Ekseri i samo ekseri -Zakon!
 
Taj sto to radi je iz sela ,nije iz komsiluka.
Ali zlocinac uvek dodje na mesto zlocina cekaj videces junaka ili bolje receno pi..icu.
 
ako imas neki veci jednobrazni plug uzori dve sto dublje brazde do puta pa nek krene preko njih. ja sam se tako donekle resio bede od komsija. jednobraznim odorem skoro 40cm u dubinu i tako vratim sa druge strane da bude ko kanal pa nek predje. vecina ce ipak to zaobici.cesta pojava i kod nas ali vecinom tako resavamo kriticne njive. sad je najgore kad razlokaju puteve vukuci drva pa preko njive lakse
 
I molim te nemoj da ga mlatis ili ne daj boze ubijes. Samo mu reci da je najvaznije da si ti video ko ti unistava psenicu, a mlatenje prepusti meni :osmeh:

- - - - - - - - - -

OZbiljno sada, postavis eksere i obilazis njivu,jedino resenje ili rupa ili ekseri I BEZ bilokakvih fizickih obracuna, nasilje vodi nasilju... Ja za mene mogu reci i ovako i onako, ali za druge bez nasilja...
 
Nazad
Vrh