Nikad ovako !

Ovde dolazi do izrazaja ona cuvena izreka: "Budalu i Bog cuva". Ma trebao je uci unutar silosa pa odatle da razbija zidove.
 
Ma nemam pojma kako se umotao komad armature. Imao sam srecu da se nije zabola u gumu nego je samo ventil polomila.
 
Nisam siguran da li je prava tema za ovako nesto ali urednici neka je premeste na pravo mesto.. ovo je pre neki dan slikano u centru Zrenjanina ispret elektrotehnicke skole.. Nikad od nas nece biti drzava.. Uvek se nad sirotinjom pravda sprovodi..


slika-1.jpg

slika-2.jpg
 
@milan89 mozda je trebao na ovu foru da odradi policiju i pauka
od 6:30 krece scena :haha:.Stvarno je zalosno da dize stojadina pored onog samo po sirotirotinji udri...
 
Evo kako sam se ja sinoc proveo.
img201404110908391.jpg

img201404110908511.jpg


Greda je danas zamenjena drugom polovnom a traktor je ostalo jos ujutru da se ofarba jer nisam stigao da odem po farbu danas.
 
Zakacio sam sa sejalicom zastitnu ogradu pored puta.Jbg zaboravio sam da je to parce ograde tu,kasno sam primetio a morao sam desno da se vucem jer sam se mimoilazio sa kamionom.Sejalica je prvo najasila na ogradu i pre nego sto je sisla zakacila se na nosac ograde i tad je iskrivila gredu i otkinula onaj patrljak na piramidi gde se kaci za poluge i bacila levi deo sejalice na traktor...
 
Dragane dobro si prosao.... Moglo je vece havarije da bude... Bas je siroka sestoredna sejalica znas li mozda koliko je tacno siroka???? :sta:
 
Znam,greda je 4,4m i ima po 10-ak cm jos sa strane gde su markiranti.Znaci ukupno oko 4,6 metara.
Proso sam odlicno,jer da me je okrenula ili bi me bacila u kanal ili na kamion.
 
Ma cuti neka se sve dobro zavrsilo i tebi nije nista... Gvozdje se ispravi zameni prefarba i teraj dalje.. :ppozdrav: Uff bas je siroka skoro 5m to nije za podceniti... Lako se covek zaboravi (posebno nocu) da toliko strci u sirinu sejalica....
 
Nazad
Vrh