New Holland

Kao prvo smatram da smo ovde svi prijatelji i da nema potrebe za persiranjem pa nema potrebe ni za gospodine to jednog dana kad budem predsednik pa se uobrazim. Imamo TD ali italijanske proizvodnje sa 4500 cm3 motorima. to je zaista neka druga prica i to je mnogo bolja varijanta od snh traktora. Sinhro menjac, klimatizovan prostor, lift-o-matic hidraulika, reverzer, jako lep i zahvalan traktor. po mom misljenju, gledajuci konkurenciju, i cenovno prihvatljiv. Domacinski
 
ipak ste stariji od mene, nemojte mi zameriti :) ... ako imate nekih slicica tog traktora mogli bi ih okaciti, veoma interesantan traktor
 
evo par slika
2vajajb.jpg

eba0ea.jpg

2ahedqx.jpg

281h2ix.jpg
 
i vise nego lici. ima takav traktor od 60 i od 70 ks zadnja cena koja nam je stigla iz inostranstva za 70 ks sa prednjom vucom je bila 26.500. koja je cena za ovu godinu iskreno nisam ni pitao ali ako je povecana to je mozda za oko 1 ili 2 %
 
i vise nego lici. ima takav traktor od 60 i od 70 ks zadnja cena koja nam je stigla iz inostranstva za 70 ks sa prednjom vucom je bila 26.500. koja je cena za ovu godinu iskreno nisam ni pitao ali ako je povecana to je mozda za oko 1 ili 2 %

koja je cena izmedju 180ks i 210 jel imate i nesto polovno ili skinuto sa lizinga
 
secound, moze neka slika T4020 ili t4000 standard da malo parim oci posto i ove godine mogu da samo da gledam i mastam .
 
Ima li koga da se raspitao za onaj SNH 704?
Jeli to cena 12500e sa ili bez PDV-a?
malopre sedeo u njemu, provozao ga malo ... lepo mi izgleda, spram mog 578 :osmeh: cena je 14000 evra ovde u rumi na gradjari ZIP blizu vasarista rumskog. solidno izolovana kabina u odnosu na imt, mnogo udobniji, pregledan dosta... jedino mi se ne svidja sto su zadnje gume 14.9 - 30.
 
izvinjavam se nisam bas vraco u nazad ali me interesuje i dali neko zna kako se pokazao i da pitam ima li za njega rezervnih delova u prestavnistvu new holland-a
 
Ima ga čovek u susednom selu i ja sam se malo raspitivao ovih dana.Konkretno mi je čovek rekao da nije zadovoljan.Nema se čime sa njim pohvaliti.E to bi u globalu bilo onako kako mi je on sam rekao.
 
Nazad
Vrh