Navigacija u poljoprivredi

Golo govno, imao je ja pa je vratio posle nedelju dana. Prodaju poluproizvod po ful ceni i pri tom ne žele da se pozabave problemima koji se pojavljuju, samo štancaju navigacije i prodaju a kad se desi problem onda te otkače. Masu ljudi ima problem a ovima ne pada na pamet da se pozabave problemima koji se pojavljuju a pare neće da im vrate... Meni su pare vratili ali mnogi nisu te sreće...
 
Dobro da si napisao kolega, meni izasao oglas pre neki dan, mada trenutno ne kupujem navigaciju
 
Gledajte da kupite tamo gde imate dobru tehničku podršku.Kada se desi neki problem a desi se, obavezno treba da se reši u najkraćem vremenskom roku.
Može besplatno da se krade signal sa nečije bazne stanice, mogu da se vide sve dostupne pa se kačiš na najbližu a tu zna da nastane problem ako je stanica ugašena pa možeš da se slikaš.Kupovina svoje jeste stavka ali ne razmišljaš.
 
Huida iz kaća,4350+pdv,prilikom ugradnje plaća se 1/3 u septembru druga 1/3 i za 12 meseci treća 1/3
Voleo bi da se javi mixer,on ih možda i poznaje a možda neko ima iz kaća da je uzimao pa bi znao više da kaže..
 
Evo javljam se. Lika poznajem onako površno. Ja ne znam ni jednog ko ima tu navigaciju, ne u Kaću, nego uopšte...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Gledajte da kupite tamo gde imate dobru tehničku podršku.Kada se desi neki problem a desi se, obavezno treba da se reši u najkraćem vremenskom roku.
Može besplatno da se krade signal sa nečije bazne stanice, mogu da se vide sve dostupne pa se kačiš na najbližu a tu zna da nastane problem ako je stanica ugašena pa možeš da se slikaš.Kupovina svoje jeste stavka ali ne razmišljaš.
Koliko bi kostala bazna i ko se bavi sa ugradnjom?
 
A je l' može neko drugi da koristi tvoju baznu stanicu a da ti nemaš problema? Pitam zbog mogućnosti da se nekoliko ljudi iz istog mesta udruže i zajednički kupe jednu baznu stanicu za njih.
 
Može svako ko zna da se nakači ali nije preporučljivo više od 3-4 korisnika jer se time usporava sistem.Ja sam svoju ubacio u invisible(nevidljivi)mod i samo ja mogu da je koristim jer je niko drugi ne vidi.Jbg koštala je neke pare i nema smisla da je pustim za dž u promet.
 
Ne kapiram baš, ako si vidljiv neko vidi da postoji bazna stanica na tvojoj lokaciji (mislim u tvom mestu), i vidi oznaku (ime) te bazne stanice (tvoj username), a ako si nevidljiv ni ne vidi se tvoja bazna stanica da postoji? Ako i vidi da postoji tvoja bazna stanica on ne može da koristi tvoju baznu stanicu ako ne zna lozinku? A po oznaci bazne stanice ne može da zna da je baš tvoja pa da te cima da mu daš lozinku? Tj. ako je bazna stanica vidljiva a niko osim tebe ne zna lozinku, da li i tako postoji mogućnost da ti neko ometa baznu stanicu?
 
Ako sam nevidljiv ne vidi se da postoji.Lozinku nemam, nije zaključano kao ni većina baznih stanica koje sam koristio dok nisam imao svoju.Rtk2go je besplatan signal na celom svetu pa sigurno jako vole nas koji hoćemo da budemo nevidljivi. 🤣
Pisali smo zahtev za invisible mod kada smo registrovali bazu i odobrili su ga a isto tako mogu i da ga uklone, njihova volja jer signal ide na međusobno deljenje.
 
Ne usporava se nista kad se drugi kace na stanicu.


Mada bi bilo kolegijalno i ljudski pitati prvo.

Nije username ne vidljiv nego Data stream.


Sent from my Mate 50 Pro
 
Nazad
Vrh