Naknada za odvodnjavanje.

ja sam platio, a sad sam nasao uplatnicu od prosle godine sto sam isto platio??? Jel sam to ja dva puta platio za 2015 godinu odvodnjavanje ili u poreskoj upravi neznaju da rade sa racunarima i ne mogu da izracunaju ko je platio a ko nije??
Da li ja sa tim mogu da trazim da mi to prebace za 2017 godinu?
 
Nisi platio prošle godine za 2015. već za 2014. Samo što je (ne)ažurna administracija slala rešenja za 2014. u aprilu 2015. pa čekovi datiraju u 2015.
 
Ja sam ove godine u maju izmirio ovodnjavanje (sveo sam sve na 0) zbog toga sto su mi to trazili da bih mogao da ostvarim subvenciju za sisteme na navodnjavanje,i sad mi opet isto stigne,a izgovor je ,,nismo proknjizili" bagra :zli:
 
Ajde da vidimo ko neće platiti odvodnjavanje,zato što nema ili iz bilo kog razloga.Ja sigurno neću platiti,ima li koga još.
 
Mi smo platili.Nije prijatno ali smo se izbekeljili.
Mnogi ce platiti,ali ce se ovde busati da nece.
 
Mislio sam da će se javiti oni koje neće platiti jer sam zbog njih napisao.Verovatno imate sredstava,Uglavnom nislim na one koji nemaju da plate šta će sa njima ili možda mislite da takvih nema.Ja pristajem da mi skinu sa pretplate za TV koju redovno plaćam i ispao sam prost jer niko nije sankcionisan do sada.
 
Ja neću platiti, bar sad trenutno ne mogu, da može na rate kao porez pa bih nekako i platio. Tri godine mi baba dobijala naknadu za odvodnjavanje na zemlju koja je prodata i prevedena, naravno da joj nisam dao da plati ni dinara i sad odjednom više nema duga. A ja dobijam rešenje na moje prezime (Dragoljević) a kad odem u poresko na moj JMBG mi je uneseno pogrešno (Dragosavljević) i oni to ne mogu da promene. E, pa ni ja ne mogu da platim a da se prekrstim neću

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
Platio čim je stiglo rešenje jer sam se opekao pošteno sa porezom na oružje koji nisam hteo da platim 2 godine.Zatezna kamata viša od glavnice 300%.Mogao sam kupiti tenk i samohotku.
 
Nisu ovde tolike kamate jer svake godine u aprilu kad idem po uverenje o plaćenoj naknadi zbog subvencija dolaze ljudi da plate šta su dužni za navodnjavanje i niko nikada nije dobio milionsku cifru, svi su bili tu od par hiljada do jedno 50-tak hiljada dinara duga

Poslаto sа Lenovo P1ma40 uz pomoć Tаpаtokа
 
ja nisam platio 2013g i 2014 g letos stigla duplo sa kamatom. letos bila mogucnost da placam u rate bez kamate. podneo zahtev sa taksom od 700din pozvali me da napisem u koliko rata da placami rekli da cekam resenje kako cu placati .do sada nisam nista dobijo ali stiglo za 2015 i 2016. sta sada da radim da ne platim opet kamata ili da platim
 
Nastavi sa tom praksom.Kada budes umro ipak ce ostati dve godine koje nece imati kome naplatiti.Zajebaces ih kad tad.Ziv ti bio 100 godina.
 
Nazad
Vrh