Naknada za odvodnjavanje.

Posto su svi u selu uredno dobili naknade za odvodnjavanje gradjevinskog zemljista doslo je do velikih problema zbog neprociscenih kanala na ulicama i voda lezi u podrumima i oko kuca i dosta je potopljeno hidroforskih motora.Kome se obratiti za ovaj problem?
 
Ja danas uplatio naknadu za odvodnjavanje,i porez na imovinu,medjutim pojavio se dug za samodoprinos sto do sada nisam imao,odakle to pitam gospodju,u februaru kad sam platio porez to nisam imao a sad jednostavno se pojavio,pa eto kaze ona to je neki stari dug koji naravno mora da se plati.Samodoprinos se kod nas neplaca vec unazad nekoliko godina,dali neko moze da kaze nesto vise o ovakvom slucaju?Ili gde da idem da se to detaljnije proveri?
 
Meni danas stiglo rešenje porez na imovinu 2015god s tim da ja nisam platio za ovu god. naknadu za odvodnjavanje.
 
Meni su rekli da se jos ceka i da ce poslati za celu godinu odjednom ...

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Neplacam nista vec godinama , kada dodje sve odjednom cesacu se gde me ne svrbi , ako se pre toga neresim zemlje tj ako uspem da je prebacim na drugog vlasnika ...
 
Danas dobio od sudskog izvršitelja zaključak da mi se stavi pravo na svu imovinu zbog duga kamate od 633 i 673 din za period do 1. 12 .2009 i 15. 12. 2010 i naravno sve troškove od 1900 i 4600 i 3500 din a dug je za Vode Vojvodine , a i sad mi je pola njiva u tom delu neobradivo zbog neodržavanja kanala i loše melioracije ! Ovi su gori nego Turci ,al kad im budem sekao glave biće gore nego s turcima !
 
Banda, mesto da su lepo poslali opomenu i da daju rok da se plati , oni angažovali sudskog izvršitelja, a da ironija bude veća , šteta koju sam ja pretrpeo je milionska, ,zamislite 15-tak jutara koje trpe štetu 20 i nešto godina!
 
Najskuupli su zemljani radovi tj. da se naprave ovi kanali i ceo taj sistem. Odrzavanje je smesna stavka naspram cene gradnje. Ali u nasem sistemu ima toliko neodgovornih i nestrucnih da je prosto neverovatno.
 
E, stigla taksa i to sve sa kamatom, majku im ..bem prokletu, prekjuce sam izmirio poslednju ratu poreza i taman mislim to je to, sad malo da se opustim kad ono....
 
Neverovatno,nije bilo roka...
Ja sam pitao par puta na salteru i nista nisu znali kad ce stici...

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh