Muzika za dušu.3.

Čini mi se da je večito bio urađen.Meni je od svih njih tvoj imenjak Bare najviše fascinantan a pogotovo njegova teška životna priča.
 
Mislio sam da niko nije cuo za njega!Nesmemo da pisemo ovde jer cemo ispasti drogosi i poremeceni :D
 
Za njega je kružila priča,da mu nisu dozvolili nastup u Londonu zato što je obećao da će sam sebi izvaditi oko. :haha:
 
Šta misliš kako me je gledala kada sam u drugom srednje došao kući na vikend sa minđušom u uvu. 🤣
Nisam nikada probao ništa od gudri samo sam uvek bio drugačiji od svih pa i dan danas.Minđušu sam skinuo samo tokom služenja vojnog roka a toga jutra kada sam stigao kući iz kasarne odmah sam je vratio nazad i dan danas je nosim, slušam šta sam slušao kao klinac i to me ispunjava.Deca su me iznenadila jednom prilikom kada su počela da mi pričaju o hevi, simfonijskim, pauver...metalu i pojedinim bendovima. 🤟 Nisam ni znao da su u tom svetu i baš mi je top.Dosta bendova se bavi opisima nekih bitnih događaja iz istorije i svakodnevnog života, ne mora da znači da se sve vrti oko alkohola, heroina, duvanja trave, meta i ostalog.To je umetnost.
 
Ovo je neka kopija banjalučkog Big radija

O nama​

Pakao Radio je projekat nas dvojice baksuza (odazivamo se na " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Đuro i " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Tume ), i nekolicine prijatelja i poznanika. Nije nam bio cilj praviti radio za širi krug slušalaca, sto bi značilo ugađati različitim muzičkim ukusima i prohtijevima, već nam je bio cilj napraviti radio za naše napaćene duše, kako bi mogli slušati muziku koju volimo, gdje god da se nađemo (na poslu, kod kuće, u gostima, u kafani, u bolnici itd.). U tu muziku spada klasični i urbani ex-yu rock čvršćeg zvuka i bržih ritmova - što bi se reklo koljačina, žagačina i džegenjanje. Metal? Može, normalno. Bluz? Život nam je bluz... može ako mora.
Nakon kratkog vremena, od usta do usta, među našom rajom pročulo se za Pakao, i ljudi su pokazali (iznenađujuće) pozitivne reakcije. To nas je podstaklo da malo ozbiljnije poradimo na tom zlu, kako bi ga učinili svima dostupnim. Napravili smo ovaj web sajt, pojačali smo servere za streaming, obezbijedili (isprosili) kvalitetnije napajanje i kvalitetniju internet konekciju, kako bi imali što manje prekida... Kolega " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(204, 0, 0); text-decoration: none;">Vujasin je razvio i jednostavnu android aplikaciju kako bi mobilni korisnici bili bliži paklu, dok je " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Babac namrčio iOS aplikaciju.
U samom startu smo krenuli sa opremanjem studija... kartoni od jaja, kablovi, mikrofoni, miksete... u želji da se čujemo uživo... što je bila greška. Pokazalo se da naši slušaoci ne podnose javljanje iz studija, kao ni bilo koji drugi oblik priče, tj. nemuzike, (npr. intervjue) i da mijenjaju stanicu nakon manje od minut nemuzike, tako da je studio kasnije uglavnom služio kao mjesto za " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">okupljanje i opijanje, što mu je i danas primarna svrha.
Ubrzo po opremanju studija našoj ekipi su se priključili " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Dado, " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Marija, " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Jasmina, " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Tamara i " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">Sanja koji su, poslije nas dvojice, najveći krivci za sve što čujete na našem strimu.
Što se tiče tehničke realizacije, duhovni vođa, veliki učitelj, bog otac ploditelj strimova, mikseta i ostalih sranja, te kum Pakla, je " style="box-sizing: border-box; background: transparent; color: rgb(255, 255, 255) !important; text-decoration: none; border-bottom: 2px dotted rgb(221, 0, 0) !important; border-top-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-right-color: rgb(221, 0, 0) !important; border-left-color: rgb(221, 0, 0) !important;">MUDRI, i njega možete kriviti za loš kvalitet zvuka, pucanje strima, nestanke struje, za zadnje poskupljenje goriva, globalno zagrijavanje i za sve ostale pizdarije.
Pošto su se stvari odvijale tako kako jesu, odlučili smo u priču uključiti mlade i lokalne bendove i na taj način učiniti stvari još zanimljivijima. I nismo se pokajali, bar zasad :)
Svi audio snimci (studijski, demo, live) mladih i kvalitetnih bendova, koji su primjereni Paklu, su dobro došli. Snimke nam možete slati na našu email adresu pakaoradio@gmail.com.
DA SE ZNA:
U Paklu nema nikakvog vida komercijalizacije naše zajebancije. Nemamo komercijalne reklame u programu, niti na sajtu. I nikad ih neće biti! Pakao ne zarađuje, pakao troši! Dok normalni ljudi bacaju pare na kurve i konobara, mi pare bacamo na radio... jer Đuru boli **greška a mene jetra i želudac :). A u nešto se udarati mora!
Zahvalni smo svima koji su nam pomogli u realizaciji paklenih ideja. Niko za pomoć nije ni marke dobio, niti će dobiti. Ljudi koji su konstantno uz nas zaslužili su baner na našem sajtu (ali ga nisu svi i dobili :).
Aj živjeli!
Nastaviće se... ako se ne prekine...
 
Danas na rtts3

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh