Muzika za dušu.3.

Odlican opis situacije ran8h 80ih i kako su se klinci bunili , u stvari ,iskreno , najvise protiv dosade .Al jednom panker , uvjek buntovnik. Samo za razliku od tada , kad se i pobuna svodila na timski rad , bez izdaje , sad je sve individualno ,bande nema.

 
Ne. Nismo ni culi za to do 90ih. 80e ko nije prozivio kao klinac , propustio je nesto sto se sad tesko objasnjava . Period kad se sve sto se radilo i uzivalo , radilo timski . I za i protiv sta god bilo , o pojedincima i razlikama se nije pricalo , ni na zapadu isto . Tesko je to sad opisati mladjim i starijim.
 
I belo ispod nosa.
Nelupetaj bez veze,ja sam ;PANKER; a nikada nisam probao ni travu a kamoli belo!Pank je nacin zivota,zivim ga i u pedesetoj!Uvek sam protiv sistema!
Po tome sam poznat i ovde na forumu,to je nacin da se nikada neprilagodis okolini,ali uspevas da zivis sa tom okolinom i budes produktivan član!
Evo par linkova veoma zanimljivih a novih grupa,jedna je iz BG-Ćićevac a ovi drugi su nasi Ličani iz Apatina
spot sniman na putu za zurku u Apatinu,Ima i tabla na ulazu Kljajicevo 🤟
lajv iz Apatina
Ovo je prica o sredovecnim ljudima,o klincima koji sviraju obrade ili nove autorske stvari nemogu u ovih par linkova da podelim 🤟:ppozdrav:
Samo glavom kroz zid,nema predaje !! :ppozdrav:




 
Da ponovim par linkova iz predjašnih postova :ppozdrav: 🤟
Evo par linkova,prvi je odlicna stanica ali samo preko fejsa,drugi je preko gugla
za prave rokere da uzivaju uz dobre stanice! :ppozdrav: 🤟
undergrand
pakao radio
 
Nazad
Vrh