Muzika u traktoru

Prišrafi parče lima na ćošak krova i to je to.
 
Ma ide, htedoh i to napisati, al aj malo da budemo i ozbiljni, to je privremeno rešenje.
 
Pa da . Kad uđem u neki vagaš da mi padne ključ 40 na glavu neka hvala , pa da posle vučem u jednu stranu .
Tako bi vašem kolegi ! :udri:
 
A ti vezi rotaciju kanapom na glavu pa nemora ni da se vrti samo mases glavom levo-desno! :haha: :haha:
 
Da , kako idem kroz vagaše . :haha: :haha: :haha: Kod nas ih hvala dobrom Bogu ima zadosta .
 
Znam,znam bar meni nemoras o tome da pricas! Ma i kod nas znaju da budu losi putevi ali kod vas... Da ispadnes iz traktora! A i kameni nisu mnogo bolji, pogotovo kad krenes prema Bocaru a gro zemlje drzim onamo u Sirinama! Bogami testira kvalitet osovina na ursusu! A na tim losim putevima sam i razbio jedan zvucnik pa sam morao da ga popravljam!
 
J...š zvučnik , pazi na glavu ili nedaj bože da ispadneš iz traktora sa kabinom ! Brate širine baš i nusu tako blizu , išo rođi da presujem slamu tamo . Ideš , ideš , ideš , ideš , ideš , ideš , ideš , ideš , ideš , ideš , ideš i kad misliš da nećeš nikad stići , kaže tu smo . Bogu iza nogu , ali je zemlja strašna. :haha: :haha: :haha: Koliko držiš tamo , ako nije tajna ? :cao:
 
Pa da imam bolji zalet pre nego lupim glavom o staklo ili one lepe kvadratne cevi !!! :haha: :haha:
 
Imam tamo 16 jutara na jednom mestu blizu stare tise! Ako znas napusteni salas Doroslovaca! U toj duzi moju zemlju preseca poljski put!
Zato sam i stavljao muziku kad odem tamo da orem minimum 2 dana traje a tamo samo poneka lisica ili divlja svinja inace nigde zive duse!
 
Nisam baš domaći tamo ! Jel ima tamo zemlje na prodaju ili neka arenda (ne da ti konkurišem , samo pitam) !
 
Zasad je Arenda ali nadam se uskoro kupovini! Znas ko je tamo? Ima Zetora 5011 na glavnoj ulici u Padeju i drzi prodavnicu! Kuca na cosku kad ulazis u selo od skele prvi cosak sa desne strane!
 
Sad se nesto sude oko zaostavstine pa sam se nadao arendi ali onda se ispostavilo da mu je i sestra malo ::lose:: Dogovorimo sve i onda mi javi (a dobro da nisam stigao u taj kraj sa oranjem) da nediram zemlju jer je dala Savi :udri: :udri: ::lose:: ::lose:: :udri: :zli: :udri: :udri: ::lose:: ::lose::
 
Ljudi imam problem kad upalim ventilator javlja mi se blago zujanje u zvučnicima . Razdvojio sam napajanje radia od napajanja ventilatora , pojačao masu(-) , probao i sa blokadom . Ali isto ima li neko neku ideju ! :sta:
 
Nazad
Vrh