Muzika u traktoru

Misim nemo da se ljutis vidjo sam je na pijaci(u Rumi) a i na drugim pijacima(kod mene je sredom) ima da se kupi rotacija sa magnetom.Samo je stavis na kabinu a kabl (kao onaj sa telefona uvijeni) provuces u kabinu i zakacis.Ima rotacija i zutih i crvenih i plavih.Najbolje je da se stavi od svake boje o jedna ima da bude ko u diskoteci.
 
Šošara je napisao(la):
Misim nemo da se ljutis vidjo sam je na pijaci(u Rumi) a i na drugim pijacima(kod mene je sredom) ima da se kupi rotacija sa magnetom.Samo je stavis na kabinu a kabl (kao onaj sa telefona uvijeni) provuces u kabinu i zakacis.Ima rotacija i zutih i crvenih i plavih.Najbolje je da se stavi od svake boje o jedna ima da bude ko u diskoteci.
Ja nista neznam dok ne stigne pivo.. a na sta prikopcas kabl?

:haha: :ppozdrav:
 
Dragan18 je napisao(la):
Šošara je napisao(la):
Misim nemo da se ljutis vidjo sam je na pijaci(u Rumi) a i na drugim pijacima(kod mene je sredom) ima da se kupi rotacija sa magnetom.Samo je stavis na kabinu a kabl (kao onaj sa telefona uvijeni) provuces u kabinu i zakacis.Ima rotacija i zutih i crvenih i plavih.Najbolje je da se stavi od svake boje o jedna ima da bude ko u diskoteci.

Ja nista neznam dok ne stigne pivo.. a na sta prikopcas kabl?

:haha: :ppozdrav:

Dzamo jel stiglo pivo.

A evo resenja.
Na kraju kabla ima prikljucak (verovatno za aute i kamione) za upaljac- takvog je oblika.Ako u traktoru imas upaljac onda je prosto samo utaknes.A ako nemas onda ga odseci i baci (i onako nicem ne sluzi) a zice vezi na prekidac i na osiguracku kutiju samo pazi da nesto ne zapalis jer moras zvati vatrogasce a oni imaju rotacije pa valjde znaju kao se veze.
 
druze najlake je da iz neke stare krsine iscupas kit (tamo gde ide upaljac) to iscupas i zasarafis i dovedes struju od osiguraca i masu norm. i onda tu samo ubodes upaljac po potrebi ili rotaciju :D
 
E to NA, ja sam tako uradio na 560, a na zetoru ima fabrička utičnica, namensaka, malo je tanja od klasičnog za upaljače u autu. Inače imam baš takvu rotaciju sa magnetom, sa dve plastike žuta i crvena, ali je savršene izrade, 50 eura plaćena polovna.
 
Ja imam jedan problem , plastični mi je krov pa ona na magnet nemože da se stavi (uvek sleti dole) ! :haha: :haha: :haha:
 
Imate vi momci , dobrih ideja . Mislim da ću praviti nosač , mada i ona za pljuvanje nije loša . Na haubu neće moći ima i da trepćem i okrećem glavu kad izađem iz traktora . :haha: :haha:
 
Ma slobodno je stavi na haubu.Nista ti nece biti :cool:
Meni je zvonilo u glavi kad sam stavio radio.Stavim zvucnik na vertikalnu cev kabine kraj vrata u visini glave.Nije bilo strasno dok sam u traktoru nego je bilo gadno kad izadjem. Neda je zvonilooooooooo. :haha: :haha: :haha:
Sada sam navikao pa ces i ti navici samo terba vremena.
 
Nazad
Vrh