Muzika u traktoru

Ne krci radio nego zvucnici,i odaklen ti to da svaki krci.Izvini ali ne razumijem te.
 
Naravno da zvučnici jer se čuje na zvučnicima ;)
Radio krči, zašto. Zato što radio ima jaku malu snagu, 4x25 gleda se rms snaga i dolazi do forsiranja pojačalce u radiu i probija zvučnike, dakle dolazi od radia to.
 
Zasto mi isti radio u autu nije krcio? Cak sta vise radio je lud!
A nisu ni zvucnici jer sam probao i drugi sa muzickog stuba iz kuce i on krci?
 
Jel neko na forumu zna kako staviti radio na rusa 1523.3 i na 892 .2 Dođe mi da zaspim kako su tihi naročito ovaj veliki!!
 
ja sam ovako stavio na 1221.3 to je isto kao i na 892
fda641.jpg
 
kad spustis dole onaj deo gore de je ventilator popustis taj sraf iznad kastofona kao gore na sliku i imas 4 rupe za zvucnike samo da ih zasrafis i to ti to :ppozdrav:
 
Zrine
a da nam iscitas specifikacije sa zvucnika koliko oma koliko vati pa bi se mozda nesto dalo rijesiti a to 4x25 to je nista.
 
Hmmm. Gle ovako najbolje za taj radio 4x 22w / 24w rms snage, kupit neki zvučnik ili 13 ili 17 cm ali da su dvosistemci, i to da zvučnik bude oko 20-30w rms snage a max neka bude 60-120w. I to je sasvim dovoljno za radio neki koji se neće mučit. Ali opet može doči do krčanja...
 
po nekom nepisanom pravilu zvucnici bi trebali biti iza glave da bi se cuo rad motora
 
Ne treba se cuti zvuk motora,ti si kao moj otac ako necuje zvuk auta kaze da nezna voziti.Jel mi bolje slusati Jovana Perisica ili tra-tra-tra cijeli dan i nakon 2 mijeseca pripitkivam covijeka sa rijecju"a".
 
netreba se nista cuti ko nece da cuje, taj posle plati sto nije malo poslusao
 

Napakovao sam muziku. :) Clarion DB358RMP i Magnat Edition 102. Ako ne budem zadovoljan onda vadim iz magacina pojacalo i Dark power. :)
 
pozdrav ljudi muzika u traktura je prava stvar ja sam je stavio ovako,samo cu jos dodati 2 blampuktova zvucnika.
nVQX185t.jpg
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh